سه شنبه 26 دی 1396 11:08:50

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 211

تاریخ انتشار : 06/07/1392 - 10:19

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه:

محور موفقیت‌های ایران در دفاع مقدس ولی‌فقیه بوده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با اشاره به موفقیت‌های ایران در عرصه‌های مختلف، گفت: محور موفقیت‌های ایران در دفاع مقدس ولی‌فقیه بوده است.

محور موفقیت‌های ایران در دفاع مقدس ولی‌فقیه بوده است

سوادكوه- یارعلی درزی صبح امروز در جمع مردم زیراب با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با تاکید بر اینکه جنگ جهانی در طول 8 سال دفاع مقدس بر ایران اسلامی تحمیل شد، گفت: مردم ایران با فهم ارزش و جایگاه رهبری و عمل به فرامین ولی‌فقیه در دفاع مقدس پیروز شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با بیان اینکه محوریت موفقیت‌های ما در انقلاب و دفاع مقدس و جنگ نرم را باید در ولایت فقیه دید، افزود: دفاع مقدس تقابل بین جهان کفر و جهان اسلام بود.

وی بر دلایل پیروزی ایران اسلامی در دفاع مقدس اشاره و یادآوری کرد: مردم ایران آموزه‌های دینی خود را برای حفاظت از دین و میهن خود در دفاع مقدس نشان دادند.

درزی به لزوم وحدت، انسجام و همدلی با محوریت ولی فقیه در جامعه اشاره و تصریح کرد: دستاوردهای نظام را باید حفظ کنیم و فعالیت‌های فرهنگی از مهم‌ترین وظایف امروز جامعه ماست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه، سخنان رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل را به برکت مجاهدت‌های رزمندگان در طول دفاع مقدس و حمایت و پشتیبانی مردم از نظام اسلامی توصیف کرد و گفت: ما باید تحلیل صحیح مسائل مختلف را از زبان مقام معظم رهبری بشنویم.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : محور موفقیت‌های ایران در دفاع مقدس ولی‌فقیه بوده است

محور موفقیت‌های ایران در دفاع مقدس ولی‌فقیه بوده است