یکشنبه 03 تیر 1397 23:16:56

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2104

تاریخ انتشار : 23/10/1392 - 12:33

بخشدار زیراب سوادکوه خبر داد

کاهش 7 کیلومتری راه ارتباطی 16 روستای زیراب سوادکوه

بخشدار زیراب سوادکوه با اشاره به برنامه‌های عمرانی در روستاها از کاهش هفت کیلومتر راه ارتباطی 16 روستای دهستان کسلیان بخش زیراب خبر داد.

کاهش 7 کیلومتری راه ارتباطی 16 روستای زیراب سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، حشمت سمیعی امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به برنامه‌های عمرانی برای ایمنی و گسترش راه‌های روستایی در بخش زیراب، اظهار داشت: سه کیلومتر از جاده منطقه امیرکلا در دهستان کسلیان بخش زیراب آماده بهره‌برداری شده است که با این اقدام شاهد کاهش مسافت دسترسی به روستاهای منطقه خواهیم بود.

بخشدار زیراب با بیان اینکه بهره‌برداری از جاده منطقه امیرکلا سبب کاهش هفت کیلومتری دسترسی به روستاهای دهستان کسلیان است، افزود: راه ارتباطی تکمیل شده، سبب کاهش هفت کیلومتر راه ارتباطی 16 روستای دهستان کسلیان بخش زیراب می‌شود.

وی به ویژگی‌های مناسب در تکمیل این جاده ارتباطی اشاره و خاطرنشان کرد: ایمنی و شیب‌بندی مناسب و عدم وجود پرتگاه، امنیت استفاده از راه ارتباطی جدید را بیشتر کرده است.

سمیعی با تاکید بر لزوم تکمیل و تجهیز راه ارتباطی روستایی در سوادکوه، به هزینه مصرف شده برای بهره‌برداری از راه روستایی کسلیان اشاره کرد و گفت: برای راه ارتباطی دهستان کسلیان در منطقه امیرکلا نزدیک به 3 میلیارد ریال هزینه شده است.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر سه شنبه 24 دی 1392 - 11:51
    كسيلياني

    سلام. لطفا شما كه از نهاد مقدس بسيج هستيد در درج اخبار دقت نماييد. اولا كل روستاهاي دهستان 16 روستا است كه 6 روستا( كچيد. سنگنيشت. مته كلا. لولاك. سي پي) تحت هيچ شرايطي نمي توانند از اين راه كه از قديم بوده و فقط در دي ماه امسال آسفالت شده استفاده كنند و سه روستاي ديگر( اميركلا. بهمنان. ولوكش ) نيز قبل از اين راه 2 كيلومتري اميركلا به اتو قرار دارند و عملا براي آنها نيز غير قابل استفاده است و فقط را ارتباطي 9 روستاي ديگر كم شده است. البته در سال 89 پل ارتباطي احداث شد و در سال 90 زيرسازي انجام و به علت كمبود اعتبار و پرداخت ديون معوقه در دي 92 آسفالت انجام شد.

    0 0
دیدگاه شما در مورد : کاهش 7 کیلومتری راه ارتباطی 16 روستای زیراب سوادکوه

کاهش 7 کیلومتری راه ارتباطی 16 روستای زیراب سوادکوه

  • پربازدیدترین ها