پنج شنبه 31 خرداد 1397 18:10:37

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2066

تاریخ انتشار : 20/10/1392 - 23:15

اختصاصی/ سوادکوه گزارش می دهد:

زخمی شدن 10 نفر بر اثر برخورد دو خودرو در سوادکوه

برخورد دو دستگاه خودروی سواری در محورسوادکوه 10 زخمی برجای گذاشت.

 زخمی شدن 10 نفر بر اثر برخورد دو خودرو در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین ساعاتی پیش بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی سواری در محور سوادکوه 10 نفر از سرنشینان این دو خودرو زخمی شدند.

این تصادف دقیقا مقابل پایگاه امداد جاده ای جوارم جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه رخ داد که خوشبختانه با هوشیاری امدادگران این پایگاه به سرعت به آن رسیدگی شد.

گفته می شود در این حادثه سه کودک نیز زخمی شدند که حال همگی آنها خوب است و مشکل جدی ندارند.

راننده یکی از این خودروها اظهار داشت: با دیدن اتومبیل های شرکت راهسازی در مسیر این محور تصور کردم جاده یک طرفه است و با خیال آسوده در لاین مخالف مشغول رانندگی بودم که ناگهان بر روی پل با اتومبیل روبه رویی برخورد کردم.

گفتنی است محور سوادکوه یکی از محورهای پر تردد و پر حادثه ایران است که دولت دهم برای کاهش تصادفات این محور با تصویب طرحی اقدام به 4 بانده کردن این محور کرد.

با گذشت چندین سال از شروع به کار این پروژه هنوز در قسمت هایی از محور سوادکوه پروژه به اتمام نرسیده و برخی کارهای غیر کارشناسی در مرحله عملیاتی پروژه 4 بانده کردن محور سوادکوه موجب بروز حوادث بیشماری در این محور شده است.

کشته شدن 6 نفر در تصادفات جاده ای طی شش ماه در منطقه طالع رودبار و رانش زمین و خروج قطار از ریل در منطقه چایباغ محور سوادکوه نمونه هایی از انجام کارهای غیر کارشناسی در اجرای این پروژه است.

به نظر می رسد منطقه جوارم به ویژه پل آن نیز دارد به نقطه ای بحرانی در محور سوادکوه تبدیل می شود و مسئولین محترم به خصوص پیمانکاران راهسازی در این نقطه باید فکری به حال آن بکنند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر دوشنبه 23 دی 1392 - 10:49
    احسان

    سلام .... آقا لطفاً اعلام کنید چنتا تصادف دیگه، چنتا زخمیه دیگه، چنتا کشته دیگه لازمه تا این جاده سوادکوه کار تعریضش تموم بشه ... آیا اینهمه کشته و زخمی برای مسئولین شهرسان کافی نیست ... چرا پیگیر مشکل راه سوادکوه نیستین ...

    1 0
دیدگاه شما در مورد : زخمی شدن 10 نفر بر اثر برخورد دو خودرو در سوادکوه

 زخمی شدن 10 نفر بر اثر برخورد دو خودرو در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها