چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 05:25:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2041

تاریخ انتشار : 19/10/1392 - 19:50

اختصاصی/ فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه گفت:

امر به معروف واجبی فراموش شده در جامعه

فرمانده سپاه سوادکوه در جمع هیأت های امر به معروف و نهی از منکر شیرگاه گفت: اگر بسیجیان بتوانند این واجب را در میان آحاد مردم نهادینه کنند قطعا مشکلات منکراتی فعلی وجود نخواهد داشت.

امر به معروف واجبی فراموش شده در جامعه

به گزارش سوادکوه آنلاین، سرهنگ یارعلی درزی در همایش توجیهی هیأت های امر به معروف و نهی از منکر حوزه بسیج خواهران شیرگاه با اشاره به اهمیت اجرای امر به معروف  و نهی از منکردر جامعه، این مهم  را واجبی فراموش شده در جامعه دانست که بسیجیان باید آن را احیاء کنند.

وی اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه توسط بسیجیان قطعا موجب کاهش چشمگیر مسائل منکراتی مختلف در زمینه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و اخلاقی خواهد شد.

فرمانده سپاه سوادکوه عدم اجرای مناسب این فرمان الهی را عامل اصلی مشکلات منکراتی امروز جامعه ما بیان کرد و افزود: بسیجیان باید نسبت به این موضوع حساس باشند و در ترویج فرهنگ آن در جامعه کوتاهی نکنند.

گفتنی است این جلسه با حضور مسئولین، فرماندهان و اعضای هیأت های امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سوادکوه شمالی برگزار شد.دیدگاه شما در مورد : امر به معروف واجبی فراموش شده در جامعه

امر به معروف واجبی فراموش شده در جامعه

  • پربازدیدترین ها