دوشنبه 27 آذر 1396 14:32:08

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 203

تاریخ انتشار : 06/07/1392 - 00:02

مدیر کانون ریاضی شهرستان سوادکوه خبر داد:

تقویت استعدادهای ریاضی سوادکوه

مدیر کانون ریاضی شهرستان سوادکوه با اشاره به موفقیت 8 دانش‌آموز نخبه ریاضی سوادکوه در شمال کشور، گفت: استعدادهای ریاضی سوادکوه تقویت می‌شوند.

تقویت استعدادهای ریاضی سوادکوه

سوادکوه- غلامرضا افشون در حاشیه تجلیل از نخبگان علمی سواد کوه به برگزاری کلاس‌ها و آزمون‌های ریاضی در شهرستان سوادکوه اشاره کرد و گفت: دانش‌آموزان سوادکوهی دارای استعدادهای قابل توجهی در رشته ریاضی هستند.

مدیر کانون ریاضی شهرستان سوادکوه با اشاره به برگزاری کلاس‌ها و آزمون‌های سازمان یافته ریاضی در شهرستان سوادکوه، افزود: حضور مربیان توانمند و استقبال خانواده‌ها از این کلاس‌ها بیانگر توانمندی شهرستان در ارتقای فعالیت‌های علمی است.

وی به کسب رتبه‌های برتر دانش‌آموزان سوادکوهی در آزمون‌های استانی اشاره کرد و گفت: کسب رتبه در سه استان شمالی توسط هشت دانش‌آموز سوادکوهی، افتخاری بزرگ برای مردم این منطقه است.

افشون خاطرنشان کرد: سه نفر از دانش‌آموزان سوادکوهی در آزمون‌های استانی رتبه اول و سه نفر رتبه دوم و نیز دو نفر دیگر رتبه سوم و چهارم را کسب کردند.

افشون با تاکید بر برگزاری مراسم دفاعیه در آزمون لیگ در لیگ استانی، تصریح کرد: موفقیت در آزمون‌های مختلف و راهیابی به مراحل استانی و موفقیت در مرحله دفاعیه در آزمون لیگ در لیگ ریاضی استان‌های شمالی بیانگر توانمندی دانش‌آموزان سوادکوهی است که با همکاری مسئولان و والدین در این مسیر گام‌های بلندتری برداشته می‌شود.

مدیر کانون ریاضی شهرستان سوادکوه با اعلام اینکه   سامی آلاشتی در مقطع سوم ابتدایی دارای رتبه دوم استانی، امیر رضا ابوطالبی در مقطع پنجم ابتدایی دارای رتبه دوم استانی، امیر محمد ابوطالبی در مقطع ششم ابتدایی دارای رتبه اول استانی، پرهام خوشبین در مقطع ششم ابتدایی دارای رتبه اول استانی، امیر رضا شور زند در مقطع دوم راهنمایی دارای رتبه سوم استانی هستند ادامه داد: امیر محمد امیری در مقطع اول دبیرستان دارای رتبه دوم استانی، ناهید ولی پور در مقطع اول دبیرستان دارای رتبه اول استانی و غزاله نادری در مقطع اول دبیرستان  نیز دارای رتبه چهارم استانی از نخبگان ریاضی سوادکوه هستند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : تقویت استعدادهای ریاضی سوادکوه

تقویت استعدادهای ریاضی سوادکوه