چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 01:26:15

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2024

تاریخ انتشار : 18/10/1392 - 00:03

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار:

سبد کالا به تمام اقشار جامعه اختصاص یابد

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم اختصاص سبد کالا به افراد سازماندهی نشده توسط ادارات و نهادها، گفت: سبد کالا به همه اقشار جامعه اختصاص یابد.

سبد کالا به تمام اقشار جامعه اختصاص یابد

به گزارش سوادکوه آنلاین،کمال علیپور امروز در گفت‌و‌گو با  فارس با اشاره به برنامه‌ریزی دولت برای اختصاص سبد کالا به مردم، گفت: سال گذشته دولت به همه مردم 90 تا 100 هزار تومان عیدانه پرداخت کرده بود که به افراد زیرپوشش نهادهای حمایتی یک میلیون ریال و به سایر افراد 900 هزار ریال اختصاص یافته بود.

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، افزود: دولت یازدهم تصمیم گرفته است تا کمک به مردم در آستانه سال نو را در قالب سبد کالا برنامه‌ریزی کند که این برنامه دارای اشکال است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سبد کالا تنها به افرادی اختصاص می‌یابد که توسط سازمان‌ها و ادارات و نهادها معرفی شده‌اند و بقیه افراد لحاظ نشده‌اند.

وی به اقشار و گروه‌هایی که در لیست دریافت سبد کالاها قرار ندارند اشاره کرد و گفت: کارگران فصلی، کشاورزان و قشر عظیمی که بیکار هستند در جمع دریافت‌کنندگان سبد کالا قرار ندارند.

علیپور خواستار جبران عدم تعلق سبد کالا به افراد مختلف شد و تصریح کرد: برنامه‌ریزی لازم برای اختصاص سبد کالا به همه اقشار جامعه برنامه‌ریزی شود.دیدگاه شما در مورد : سبد کالا به تمام اقشار جامعه اختصاص یابد

سبد کالا به تمام اقشار جامعه اختصاص یابد

  • پربازدیدترین ها