چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 09:33:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 20181

تاریخ انتشار : 11/12/1393 - 23:00

معاون فرماندار سوادکوه:

شهدا بستر خدمت به مردم را برای مسئولان به‌وجود آوردند

معاون فرماندار سوادکوه با اشاره به مراسم تدفین شهدای گمنام در سوادکوه، گفت: شهدا بستر خدمت به مردم را برای ما به‌وجود آوردند.

شهدا بستر خدمت به مردم را برای مسئولان به‌وجود آوردند

سوادکوه آنلاین- عین‌الله طالبی عصر امروز در بازدید از مکان تدفین شهدای گمنام سوادکوه با اشاره به اینکه تشییع و تدفین شهدای گمنام در شهرستان سوادکوه از خواسته‌های دیرینه ما در این شهرستان بوده است، گفت: تقاضای حضور شهدای گمنام در مناطق مختلف شهری و روستای مورد انتظار مردم منطقه بوده است.

معاون فرماندار شهرستان سوادکوه با بیان اینکه تلاش مسئولان و امام جمعه زیراب موجب زمینه‌سازی تشییع و تدفین شهدای گمنام در زیراب سوادکوه را فراهم کرده است، افزود: مسئولان شهرستان سوادکوه و اعضای ستاد تدفین شهدای گمنام با برنامه‌ریزی و مدیریت خود، قداست و جایگاه شهیدان را به صورت عمیقی مورد توجه قرار دهند.

وی با اشاره به لزوم حفظ کرامت و جایگاه شهیدان در صحنه‌های مختلف و لزوم بستر‌سازی مناسب مسئولان برای برگزاری مراسم مناسب مربوط به شهدا، افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بهره‌مندی از برکات حضور شهدا در شهرستان از اهداف مهم در تشیع و تدفین شهدا در زیراب سوادکوه است.

عضو شورای اداری شهرستان سوادکوه با تاکید بر اینکه فرمانداری شهرستان سوادکوه همه تلاش خود را برای اجرای مناسب مراسم مربوط به شهدای گمنام اجرایی خواهد کرد، گفت: بستر مسئولیت را شهدا برای ما به‌وجود آوردند و ما باید در جایگاه مسئولیت خود به مردم خدمت کنیم.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : شهدا بستر خدمت به مردم را برای مسئولان به‌وجود آوردند

شهدا بستر خدمت به مردم را برای مسئولان به‌وجود آوردند

  • پربازدیدترین ها