شنبه 25 آذر 1396 12:37:51

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2018

تاریخ انتشار : 17/10/1392 - 21:56

اختصاصی/ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران:

چتر حمایت بانک مسکن بر سر نساجی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در بازدید از شهرک صنعتی بشل از واگذاری نساجی مازندران با دستور وزیر اقتصاد به بانک مسکن خبر داد و گفت: به زودی مردم استان و خصوصاً قائم شهر با توسعه این صنعت، شاهد اشتغال نیروهای جویای کار خواهد بود.

چتر حمایت بانک مسکن بر سر نساجی

به گزارش سوادکوه آنلاین دکتر محمد محمدپورعمران در بازدید از شهرک صنعتی بشل سوادکوه شمالی با اشاره به مالکیت بانک مسکن در نساجی قائمشهر گفت: با توجه به واگذاری های ناموفق کارخانجات نساجی در آن سال ها نساجی به بانک مسکن واگذار گردید اما این بانک تا کنون در مدیریت و مالکیت آن ورود پیدا نکرد.

وی اظهار داشت: اولین کارخانه نساجی در مازندران با حدود 80 سال قدمت هم اکنون فقط 200 نفر اشتغال دارد و انتظار این است با ورود بانک مسکن برای در اختیار گرفتن این واحد تولیدی قدیمی شاهد افزایش اشتغال در این حوزه باشیم.

دکتر محمدپور با اشاره به پیگیری های نمایندگان منطقه ای مجلس تصریح کرد: تکلیف وزیر اقتصاد به بانک مسکن در مورد تملک و مدیریت نساجی قائم شهر ابلاغ گردید تا با حل مشکل سرمایه در گردش این واحد تولیدی بتواند شیوه های جدید فعالیت های تولیدی غیر از کارمزدی برای رسیدن به سوددهی مناسب به کار گیرد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران ورود بانک مسکن برای در اختیار گرفتن این واحد تولیدی قدیمی در قائم شهر را خبری خوش توصیف کرد که از طریق رسانه ها در اختیار مردم قرار می گیرد .

وی همچنین از برگزاری نشستی با حضور نمایندگان مجلس ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ؛ مدیران نساجی و مدیریت بانک مسکن خبر داد و بیان کرد: به زودی مردم استان و خصوصاً قائم شهر با توسعه این صنعت، شاهد اشتغال نیروهای جویای کار خواهد بود.

محمد پور خاطر نشان کرد: با تأمین منابع مالی از سوی بانک مسکن به عنوان اصلی کارخانجات نساجی قائم شهر می توان ضمن ایجاد اشتغال پایدار به شکوفایی و رونق اقتصادی منطقه در آینده ای نزدیک امیدوار بود.

گفتنی است دکتر محمدپورعمران به همراه رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه شمالی از واحد صنعتی فولاد بهمن و واحد تولیدی پوشاک آوا بازدید کرد وضمن تقدیر از مدیران این دو واحد صنعتی نمونه به آنها قول همکاری و مساعدت داد.

نویسنده : سید داود رسولی

دیدگاه شما در مورد : چتر حمایت بانک مسکن بر سر نساجی

چتر حمایت بانک مسکن بر سر نساجی