یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 22:53:10

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 20179

تاریخ انتشار : 11/12/1393 - 22:44

شهردار شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی مطرح کرد

مغایرت طرح ۴ باند شدن محور سوادکوه با طرح‌های شهرداری شیرگاه

شهردار شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشار به ارجح بودن طرح‌های قدیمی بر طرح‌های جدید، اظهار داشت: طرح ۴ باند شدن محور سوادکوه با طرح‌های شهرداری شیرگاه مغایرت دارد.

مغایرت طرح ۴ باند شدن محور سوادکوه با طرح‌های شهرداری شیرگاه

سوادکوه آنلاین- مجید احمدی خطیر با اشاره به عملیات راه‌سازی محور سوادکوه در منطقه شیر‌گاه، گفت: درب منازل مردم به مسیر تند‌روی عملیات راه‌سازی محور سوادکوه در منطقه شیر‌گاه باز می‌شود و احتمال خسارت جانی و مالی را برای مردم در پی دارد.

وی به پیگیری مختلف این شهرداری با استانداری و معاونت عمرانی استانداری مازندران اشاره کرد و با تقدیر از پیگیری‌های آنان، افزود: اجرای صحیح طرح ۴ بانده شدن محور سوادکوه و تطابق آن با طرح‌های مصوب شهرداری و شورای اسلامی شهر مورد انتظار ما است.

 

 شهردار شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی خواستار توجه و مساعدت نمایندگان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی و مسئولان ملی و استانی درباره وضعیت محور سوادکوه در شهر شیر‌گاه شد و خاطر نشان کرد: مغایرت طرح ۴ باند شدن محور سوادکوه با طرح‌های مربوط به شهر شیرگاه باعث بروز مشکلات زیادی برای مردم خواهد شد.

 

احمدی با تاکید بر اینکه طرح‌های قدیمی و اجرای آن بر طرح‌های جدید ارجح است و مشاور طرح ۴ باند شدن محور سوادکوه در شیر‌گاه باید نسبت به مغایرت اساسی طرح‌های خود با طرح‌های شهرداری، پاسخ‌گو باشد، اظهار کرد: آرامش و آسایش مردم شیر‌گاه با تغییر طرح مورد نظر ۴ باند شدن محور بر طبق شاخص‌های منطقه‌ای به دست می‌آید.

 

وی خواستار آزاد‌سازی و اجرای فضای پیاده‌روی ۷ و نیم متر از لبه باند آسفالت در طرفین جاده شد و گفت: اجرای بلوار وسط بجای نیو‌جرسی، اجرای دور‌بر‌گردان در سر‌تپه شیرگاه، اجرای پل عابر پیاده در محل نانوایی چاوشی، اجرای زیر‌گذر در نارنج‌بن و اجرای پل‌عابر پیاده و میدان و درو‌بر‌گردان در مناطق مختلف شیرگاه را از انتظارات مردم و شهرداری و شورای اسلامی شهر از مسئولان طرح ۴ باند شدن محور سوادکوه در شیر‌گاه است.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : مغایرت طرح ۴ باند شدن محور سوادکوه با طرح‌های شهرداری شیرگاه

مغایرت طرح ۴ باند شدن محور سوادکوه با طرح‌های شهرداری شیرگاه

  • پربازدیدترین ها