چهار شنبه 02 خرداد 1397 00:13:28

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2015

تاریخ انتشار : 17/10/1392 - 11:28

سوادكوه گزارش مي دهد:

مخالفت سيد هادي حسيني با حضور افراد تندرو سياسي در پست فرمانداري سوادكوه شمالي

نماينده مردم قائم شهر، سوادكوه، جويبار به مديران ارشد استاني توصيه كرد: براي پست فرماندار سوادكوه شمالي از افرادي با نگرش تند سياسي،كم تجربه و ضعيف و افرادي که پست فرمانداري را فقط براي حقوق بالاي بازنشستگي مي خواهند استفاده نشود.

مخالفت سيد هادي حسيني با حضور افراد تندرو سياسي در پست فرمانداري سوادكوه شمالي

به گزارش سوادكوه آنلاين، سيد هادي حسيني نماينده مردم قائمشهر،سوادکوه،جويبار و سيمرغ در مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با شيرگاه نيوزگفت: سوادکوه شمالي با همه مواهب الهي و طبيعت زيبايش از شهرستان هاي محروم استان مي باشد که دولت قبلي با تشخيص اين موضوع،تصميم به انتزاع و استقرار اين شهرستان کرده است تا شايد با تلاش بيشتر حق اين مردم احقاق شود.
وي خاطر نشان کرد:دولت يازدهم دولت متعادل و دولت تدبير و اميد است که با لحاظ کردن همه جوانب تلاش بر رفع محروميت دارد لذا با توجه به جديدالتاسيس بودن شهرستان سوادکوه شمالي در انتخاب مدير شهرستاني همه جوانب لحاظ شود.
حسيني افزود:بنده قصد مداخله در انتخاب فرماندار را ندارم ولي اين توصيه را دارم که مدير ارشد شهرستاني بايد بومي،باسابقه و با تجربه باشد و منطقه و مردم و فرهنگ حاکم بر جامعه را بشناسد.
نماينده مردم در خانه ملت تصريح کرد:من با سه دسته مدير در پست فرمانداري سوادکوه شمالي مخالفم:
1-افرادي با نگرش تند سياسي (چپ يا راست)
2-انتخاب افرادي ضعيف،کم تجربه يا تجربه اول
3-افرادي با سابقه بالا که فقط پست فرمانداري را براي حقوق بالاي بازنشستگي مي خواهند
نائب رييس کميته تحقيق و تفحص کشور با اشاره به لزوم رعايت حقوق مردم سوادکوه شمالي اضافه کرد:اين شهرستان داراي مردمي آرام،مومن و معتقد است و فردي بايد به عنوان مدير ارشد شهرستاني انتخاب شود که احترام مردم را نگه داشته و با تجربه و توانمند در عرصه مديريت باشد.
نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي با توصيه به مديران ارشد استاني گفت:در انتخاب فرماندار شاخص هاي ياد شده را لحاظ کنند تا رابطه خوبي که فعلا با مجموعه استانداري برقرار است استمرار داشته باشد.
حسيني افزود:دو فرمانداري که در حوزه انتخابيه سوادکوه و جويبار انتخاب شد،انتخاب شايسته اي بوده که اميد است در انتخاب فرماندار سوادکوه شمالي دقت لازم لحاظ شود و فردي بومي،باتجربه و شايسته انتخاب،تا در توسعه اين شهرستان گامي مثبت برداشته شود.دیدگاه شما در مورد : مخالفت سيد هادي حسيني با حضور افراد تندرو سياسي در پست فرمانداري سوادكوه شمالي

مخالفت سيد هادي حسيني با حضور افراد تندرو سياسي در پست فرمانداري سوادكوه شمالي

  • پربازدیدترین ها