جمعه 31 فروردین 1397 07:37:28

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 20039

تاریخ انتشار : 10/12/1393 - 21:13

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی مطرح کرد

نمایندگان و بازنشستگان با استیضاح ربیعی مخالفند

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی اظهار داشت: نمایندگان و بازنشستگان با استیضاح علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مخالفند.

نمایندگان و بازنشستگان با استیضاح ربیعی مخالفند

سوادکوه- سید هادی حسینی، با بیان این که نمایندگان و بازنشستگان با استیضاح علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مخالفند، گفت: بعد از آن که آقای پورابراهیمی موضوع استیضاح را مطرح کرد نمایندگان به شدت با وی مخالفت کردند.

وی با اشاره به استیضاح علی ربیعی در جلسه امروز مجلس گفت: این موضوع یک شایعه است و البته نمایندگان در بیان نظرات خود آزادند و می توانند نظرات خود را بیان کنند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی تاکید کرد: بعد از آن که آقای پور ابراهیمی نظرات خود را مطرح کرد بسیاری از نمایندگان به وی مراجعه کرده و نسبت به سخنان و عملکرد وی اعتراض داشتند زیرا معتقدند که مشکل بازنشستگان و به خصوص بازنشسته های فولاد با استیضاح وزیر تعاون حل نخواهد شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید بر این که ربیعی وزیر موفقی است گفت: بعد از حضور بازنشسته ها در جلوی مجلس، ما تعدادی از نمایندگان،‌ با آقای ربیعی جهت حل مشکل آنها جلسه گذاشتیم و وزیر تعاون از این جلسه استقبال کرد و در حال پیگیری مسائل جهت حل مشکل بازنشسته ها است.

حسینی افزود: آقای ربیعی اراده جدی دارد تا مشکل بازنشسته ها را حل کند و لذا مطرح کردن موضوع استیضاح وی به این روند کمک نخواهد کرد. وی ادامه داد: علاوه بر اینجانب، همه نمایندگانی که با بازنشستگان صنعت فولاد و معدن در ارتباط هستند با استیضاح وزیر مخالفند و اگر این استیضاح مطرح شود، قطعا نه تنها رای نخواهد آورد بلکه وزیر از مجلس رای اعتماد می گیرد.

وی گفت: مانمایندگان معتقد هستیم که وزارتخانه باید با ثبات باشد تا مشکلات را حل کند استیضاح وزیر تعاون نه تنها وزارتخانه را بی ثبات می کند بلکه بر مشکلات می افزاید .

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی  تاکید کرد: استیضاح وزیر تعاون در مجلس مطرح نخواهد شد و آقای ربیعی با جدیت و موفقیت کار خود را دنبال و مشکلات بازنشسته ها را حل خواهد کرد.


منبع : بولتن نیوز
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 10 اسفند 1393 - 23:46
  بازنشسته

  جناب حسینی نماینده عزیز ما بازنشسته ها حالمان خوش است اصلا ملالی نداریم روز گار بر وفق مرادمان میگذرد حقوق ومطالبات عقب مانده مان اصلا آزار دهنده نیست دوستان نا نوا شهرمان هنوز هم به ما نان را نسیه میدهند همسا یه های خوبمان هنوزهم به ما پول غر ض میدهند تا فرزندان محصل و دانشجو ی خودمان را به کلاس درس بفرستیم شما اصلا نگران حال ما نباشید فقط نگذارید وزیر عزیز ودوست خوبتان استیضاح شود و خم به ابرویشان برود اصلا شما نگران حال ما نباشید ما خوبیم ما پارسال هم شب عید حقوق 150 هزارتومانی گرفته بودیم سال خوشی برایمان بود و هیچ سختی برای نبود شما دعا کنید تا وزیرتان خوب هست تا خوبتر شود ....

  22 2
  دوشنبه 11 اسفند 1393 - 17:29
  محمود

  راست گفتی آقای بازنشسته من فرزند پدر بازنشسته ی هستم که پدرم در سخت ترین کار معدن ذر سینه کار استخراج کارسنگ برای اقتصاد کشورم تلاش کرد ومن هم از دست رنج و حقوقش تحصیل کردم و به مدارک عالیه دست یافتم تا شاید جبران زحمت پدر رنج کشید ه ام را کرده باشم اما زهی خیال باطل هر جچا که رفتم و به هر سوی که دویدم راه به جای نبردم و شغل برایم مهیا نشد .متاسفانه باز دوباره شرمنده پدر رنج کشیده ام شدم و زحمت من به دوش این پدر پیرم افتاده است .دلخوشی من و خانواده ام حقوق بازنشستگی پدرم بود که سالهای سال برای این حقوقش رنجهای فراوان دید اما متاسفانه در گرفتن حقوق بازنشستگی بازهم رنج دیگری شامل حالش شد و برای گرفتن حقوق خود باید روزها و ماهها چشم انتظاری بکشد و هرروز به امید گرفتن حقوق از خانه بسوی بانک رفت و آمد کند .تنها دلخوشی دیگرم از نماینده شهرم بود که شاید از حقوق پدر زحمتکشم دفاع نماید و به مانند دیگر نمایند ه ها به دفاع از پدران مظلوم معدنچی او هم به پا خیزد اما بازهم زهی خیال باطل نه تنها از پدرم دفاع نکرد به بهانه ی برای این وزیر سفره شام در منزلش پهن کرد و اورا به شام دعوت کرد تا باهم بر سر سفره ی بشینند .

  +11 --1
 • پاسخ به نظر دوشنبه 11 اسفند 1393 - 16:02
  bh

  احتمالا اقای حسینی قول چهل پنجاه تا کار نون واب دارازوزیر واسه همراهانشون توانتخابات سال 94گرفته که اینتوری پشتش درامد. اگه بازنشسته ها جلو مجلس جمع نمیشدن این جلسه رو هم تشکیل نمیدادین شما به علت ضعف توحل مشکلات مردم باید عذرخواهی کنید

  12 2
 • پاسخ به نظر سه شنبه 12 اسفند 1393 - 18:48
  بیچاره

  هادی حسینی شاید ما رو درک نکنه که نون شب رو هم نداریم بخوریم داریم نون رو هم نسیه میخریم چرا نمیزارید استیضاح بشه خدا مهندس علیپور رو خیر بده

  8 0
دیدگاه شما در مورد : نمایندگان و بازنشستگان با استیضاح ربیعی مخالفند

نمایندگان و بازنشستگان با استیضاح ربیعی مخالفند

 • پربازدیدترین ها