سه شنبه 26 دی 1396 16:51:06

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 19971

تاریخ انتشار : 09/12/1393 - 12:15

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد

استقبال از اولین مسافران نوروزی مازندران در سوادکوه

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به برنامه‌های ستاد نوروزی در نوروز ۹۴، گفت: اولین مسافران نوروزی مازندران در سوادکوه استقبال می‌شوند.

استقبال از اولین مسافران نوروزی مازندران در سوادکوه

سوادکوه- رضا دانش‌زاده صبح امروز در دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان سوادکوه، گفت: ستاد هماهنگی خدمات سفر در شهرستان‌ها با ریاست فرماندار و دبیری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردش‌گری فعالیت می‌کند.

وی از فعالیت ۹ کمیته در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان سوادکوه خبر داد و افزود: کمیته حمل و نقل با مسئولیت اداره راه و شهر‌سازی، کمیته امداد و نجات با مسئولیت هلال احمر، کمیته خدمات امنیتی و انتظامی با مسئولیت ناجا، کمیته شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با مسئولیت شهرداری پل‌سفید و بخشدار‌ان، کمیته نظارت و تنظیم بازار با مسئولیت اداره صنعت، معدن و تجارت، کمیته ارزیابی عملکرد با مسئولیت فرمانداری، کمیته خدمات بهداشتی با مسئولیت شبکه بهداشت، کمیته اطلاع‌رسانی با مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته اسکان و رفاه با مسئولیت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردش‌گری در حال فعالیت است.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان سوادکوه با بیان اینکه کمیته‌های مختلف ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان سوادکوه با برگزاری جلسات تخصصی اقدام به ارائه گزارش خود در ۲۵ اسفند‌ماه خواهند کرد، خاطر نشان کرد: دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر در فرمانداری شهرستان مستقر است.

دانش‌زاده به استقبال از اولین مسافران نوروزی مازندران در سوادکوه اشاره کرد و گفت: راه‌اندازی بازار‌چه صنایع دستی در پایگاه اطلاع رسانی میراث فرهنگی سوادکوه و ایجاد نمایشگاه و بازارچه و تدارک غرفه‌های صنایع دستی در سوادکوه‌شمالی در دستور کار ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی قرار دارد.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : استقبال از اولین مسافران نوروزی مازندران در سوادکوه

استقبال از اولین مسافران نوروزی مازندران در سوادکوه