یکشنبه 03 بهمن 1395 17:41:48

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

   

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1976

تاریخ انتشار : 15/10/1392 - 07:38

رستمعلي در جلسه هم انديشي بانوان شاغل:

بانوان شاغل بايدمدافع حقوق بانوان در جامعه باشند

فرماندار سوادكوه شمالي در جلسه هم انديشي بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی شهرستان سوادکوه شمالی اظهار داشت:بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی شهرستان سوادکوه شمالی باید با حفظ اصول و قوانین ، مدافع حقوق بانوان در جامعه باشند.

بانوان شاغل بايدمدافع حقوق بانوان در جامعه باشند

به گزارش سوادكوه آنلاين به نقل از روابط عمومی فرمانداری سوادکوه شمالی، کمال رستمعلی در این نشست با اشاره به حضور زنان ایرانی در جامعه اظهار داشت : تاثیر گذاری زنان در برخی از امور جامعه بسیار بیشتر و بهتر از مردان بوده و در این راستا لازم است که همواره مورد حمایت قرار گیرند و خود آن ها نیز با پشتکار در انجام فعالیت ها در جامعه پیشتاز باشند.

کمال رستمعلی افزود : مقام معظم رهبری با تبیین مقام و جایگاه زنان و رشد و تعالی معنوی آنان فرمودند زنان ما باید حضرت فاطمه زهرا (س) را الگوی خویش قرار دهند و به کمال اخلاقی برسند.

وی ادامه داد : نگاهی گذرا به تاریخ انقلاب بیانگر این واقعیت است که زنان همگام و همراه مردان در بسیاری از صحنه های سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی حضوری فعال و چشمگیر داشتند.

رستمعلی افزود : بانوان شاغل در دستگاه های این شهرستان در واقع نماینده عموم زنان مراجعه کننده به آن ادارات هستند و باید با حفظ اصول و قوانین ، مدافع حقوق بانوان در جامعه باشند.

در ادامه مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار با تاکید بر انتقال فرهنگ سنتی اظهار داشت : رسالت بانوان تولید دانش و توجه به معنویات و انتقال فرهنگ قوی سنتی به نسل آینده می باشد.

وی افزود : خانواده ها سلول های تشکیل دهنده جامعه هستند و اگر سلول بیمار شود دیگران هم درگیر خواهند شد.

هاشمی مقدم ضمن گرامیداشت یوم الله نهم دی گفت : یوم الله نهم دی بر خاسته از نهضت عاشورا است و نهضت عاشورا در هویت ملی مردم فرهنگ و ریشه دارد و این فرهنگ باید به نسل بعد توسط بانوان انتقال باید.

لازم به ذکر است در این نشست بانوان شهرستان سوادکوه شمالی پیرامون موضوعات شهری ، درمانی ، پارک ها و بالاخص پارک ویژه بانوان و تشکیل انجمن سرطان شناسی برای بانوان مطالبی را مطرح نمودند.

http://www.savadkoohsh.com/Upload/Image/Galery_44.jpgدیدگاه شما در مورد : بانوان شاغل بايدمدافع حقوق بانوان در جامعه باشند

بانوان شاغل بايدمدافع حقوق بانوان در جامعه باشند