یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 01:49:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 197

تاریخ انتشار : 04/07/1392 - 22:05

کمال علیپور:

رئیس‌جمهور با «نرمش قهرمانانه» در سازمان ملل سخنرانی کرد

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: مواضع رئیس‌جمهور در سازمان ملل متحد با رویکرد نرمش قهرمانانه بیان شده است.

رئیس‌جمهور با «نرمش قهرمانانه» در سازمان ملل سخنرانی کرد

سوادکوه- کمال علیپور امروز با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهور در شصت و هشتمین اجلاس مجمع عمومی سالانه سازمان ملل، گفت: صحبت‌های رئیس‌جمهور از مواضع اقتدار و با احترام بیان شد.

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اسلام دین آرامش و صلح و پیامبر ما پیامبر رحمت و مهربانی بوده است، افزود: دکتر روحانی از مواضع اقتدار سخنان نظام و رهبری و مردم را به جهانیان ارائه کرد.

وی با اشاره به تاکید رئیس‌جمهور بر حق مسلم و قانونی جمهوری اسلامی ایران از انرژی هسته‌ای و نظرات فقهی مقام معظم رهبری درباره انرژی هسته‌ای، خاطرنشان کرد: خبرنگاران از قول رئیس‌جمهور آمریکا این مطلب را منعکس کردند که در حال حاضر نوبت ایران است و این در حالی است که غرب و آمریکا ما را تحریم کردند و 8 سال جنگ را بر ما تحمیل کردند و دانشمندان هسته‌ای ما را ترور کردند و بر ما ظلم کردند و ما باید تظلم خواهی کنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دکتر حسن روحانی فرزند ملت است، افزود: با توجه به سابقه حضور وی در شورای امنیت ملی با اقتدار و احترام در سازمان ملل صحبت کرد.

علیپور با بیان اینکه مواضع رئیس‌جمهور در سازمان ملل متحد با رویکرد نرمش قهرمانانه بیان شده است، تصریح کرد: نام بردن از ایران و روسیه در سخنان رئیس‌جمهور آمریکا بیانگر قدرت ایران است.

وی یادآوری کرد: ایران در دنیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و مانند خیلی از دولت‌ها دست و پا بسته و تحت تاثیر کشورهای قدرتمند نیست.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : رئیس‌جمهور با «نرمش قهرمانانه» در سازمان ملل سخنرانی کرد

رئیس‌جمهور با «نرمش قهرمانانه» در سازمان ملل سخنرانی کرد

  • پربازدیدترین ها