شنبه 02 تیر 1397 14:55:01

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1956

تاریخ انتشار : 14/10/1392 - 12:57

امام جمعه پل‌سفید در سوادکوه:

راه پیشرفت ایران اسلامی در اطاعت از ولی‌فقیه است.

امام جمعه پل‌سفید در سوادکوه با اشاره به نقش ولی‌فقیه در موفقیت‌های کشور، گفت: راه پیشرفت ایران اسلامی در اطاعت از ولی‌فقیه است.

راه پیشرفت ایران اسلامی در اطاعت از ولی‌فقیه است.

به گزارش سوادكوه آنلاين،حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به برخی از صفات مومنین، اظهار داشت: انسان برای معرفت و تعالی نیاز به ایمان الهی دارد.

وی با اشاره به سالروز ارسال نامه امام راحل به گورباچف آخرین رهبر شوروی، گفت: کمونیست‌ها بیش از 70 سال با خدا مبارزه کردند اما سرانجام از بین رفتند و نامه امام راحل به رهبر شوروی در تاریخ ماندگار شد.

قربانی با اشاره به عزت ایران اسلامی در جهان، خاطرنشان کرد: امنیت و عزت ایران اسلامی با رهبری مقام معظم رهبری به دست آمده است و راه پیشرفت ایران اسلامی در اطاعت از ولی‌فقیه است.

یادواره شهدا با اتاق فکر قوی پشتیبانی شود

امام جمعه شیرگاه سوادکوه نیز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به اینکه اگر فردی تقوا پیشه کند خدا به او عزت و نصرت خواهد داد، گفت: پیامبر گرامی اسلام به علت اینکه بر خدا تکیه کرده بود خدا هم نقشه‌های دارالندوه را با تار عنکبوت نقش بر آب کرد.

حجت‌الاسلام محمد مهدوی با بیان اینکه اهل تقوی از تملق و چاپلوسی به دور هستند، افزود: عده‌ای در تلاشند تا ریا و چاپلوسی جای صداقت و یک‌رویی را در جامعه بگیرد.

وی با تبریک حلول ربیع‌الاول و با تقدیر از برگزاری یادواره شهدای مازندران، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری برگزاری یادواره شهدا را امری ضروری می‌دانند که با پشتوانه اتاق فکر قوی اجرایی شود.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : راه پیشرفت ایران اسلامی در اطاعت از ولی‌فقیه است.

راه پیشرفت ایران اسلامی در اطاعت از ولی‌فقیه است.

  • پربازدیدترین ها