سه شنبه 26 دی 1396 16:55:30

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1954

تاریخ انتشار : 14/10/1392 - 13:03

اختصاصی/ کمال علیپور:

آقای رئیس جمهور از تذکرات نمایندگان ناراحت نشود

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تذکرات ما به دولت احمدی نژاد بیشتر بود گفت: تذکر به وزراء از وظایف قانونی نمایندگان است، آقای رئیس جمهور نباید ناراحت شود.

آقای رئیس جمهور از تذکرات نمایندگان ناراحت نشود

به گزارش سوادکوه آنلاین، کمال علیپور در جمع خبرنگاران در واکنش به سخنان رئیس جمهور که در آن انتظار نمایندگان مجلس از وزراء را فراتر از قانون بیان کرده بود گفت: تذکر به وزراء از وظایف قانونی نمایندگان است، آقای رئیس جمهور نباید ناراحت شود.

وی در توجیه آنچه که رئیس جمهور دخالت در کار وزراء دانسته اظهار داشت: نمایندگان فقط بر مبنای چارچوب قوانین سؤال نمی پرسند بلکه نظارت بر کار دولت هم از وظایف یک نماینده است چرا که ما چشم و گوش نظام هستیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: به گواه کمیسیون تطبیق قوانین مجلس دولت تا کنون کار غیر قانونی انجام نداده و تا به اینجا به خوبی به قانون عمل کرده است اما در بعضی از پروژه های بلند مدت می بینیم که هنوز هیچ کاری انجام نشده و با تخصصی که داریم می توانیم بگوئیم که با ادامه این روند پروژه مذکور در سال مقرر شده به اتمام نمی رسد.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار در مجلس شورای اسلامی سخنانش را اینگونه تکمیل کرد: کار ناظر تنها جلوگیری از بروز تخلف نیست بلکه به حرکت درآوردن مدیران و دستگاه های اجرایی نیز از وظایف ناظر است، زمانی که می بینیم چندین ماه است کاری انجام نگرفته تذکر می دهیم تا  مدیران به حرکت درآیند.

رئیس کمیته راه و ترابری مجلس با اشاره به اعتراض رئیس جمهور به نمایندگان به خاطر تذکرات زیاد نمایندگان به دولت خاطر نشان کرد:نمایندگان تذکرات به دولت یازدهم را هنوز شروع نکرده اند، آقای رئیس جمهور با مقایسه میزان تذکرات نمایندگان در 4 ماهه آخر دولت احمدی نژاد و 4 ماهه اول این دولت متوجه خواهند شد که تذکرات به احمدی نژاد بسیار بیشتر بود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس به استیضاح وزیر صنعت، معدن، تجارت اشاره کرد و اذعان داشت: صحبت 3 ماه و 4 ماه نیست، وقتی ما می بینیم وزیر صنعت، معدن، تجارت در این چند ماهه حرکت رو به جلو ندارد و این وزارتخانه دارد رو به قهقرا می رود مجبوریم طرح سؤال و استیضاح کنیم.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر یکشنبه 15 دی 1392 - 08:15
    احسان

    با سلام .... جا دارد که از جناب آقای دکتر علیپور تشکر ویژه داشته باشیم چرا که تا به امروز عکس العمل خوبی نسبت به اتفاقات و وقایع رخ داده در کشور و مجلس داشته اند امید واریم همین روش را تا آخر در پیش بگیرند .. نماینده مردم سوادکوه باید پیرو خط ولایت باشد چون مردم شهرستان سوادکوه عاشق ولایت هستند.. در طول تاریخ انقلاب با وجود تحریم ها کمبود امکانات نا رسایی های دولت مردان به این شهرستان و فقر شدیدی که بین این مردم حاکم بود تنها چیزی کمر مردم را خم کرد و دل آنان را به درد آورد جفتک پرانی سیاسی بعضی از نیروهایی خودی و مسئولین نظام بود ....

    0 0
دیدگاه شما در مورد : آقای رئیس جمهور از تذکرات نمایندگان ناراحت نشود

آقای رئیس جمهور از تذکرات نمایندگان ناراحت نشود