سه شنبه 01 خرداد 1397 23:53:51

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1952

تاریخ انتشار : 13/10/1392 - 00:41

اختصاصی/ شهید برزو درویشی:

نگذارید ضد انقلاب به انقلاب ضربه بزنند

ای امت حزب الله از شما می خواهم اجازه ندهید که ضد انقلابیون و کسانی که به ولایت فقیه اعتقاد ندارند در تشیع جنازه ام شرکت کنند و نگذارید آنان به انقلاب ضربه بزنند .

نگذارید ضد انقلاب به انقلاب ضربه بزنند

به گزارش سوادکوه آنلاین، شهید برزو درويشي در سال 1344در خانواده ای  مذهبی در  روستاي امامكلاي لفور دیده به جهان گشود . او در هفت سالگي به مكتب خانه رفت و در مدت دو سال توانست قرآن راختم كند. پس از آن به مدت دو سال به مدرسه پيكار با بيسوادي رفت وخواندن ونوشتن راآموخت. شهید درویشی انسان عارف و متدین و از نظر اخلاقی متواضع و فروتن بود .این شهید بزرگوار پس از ازدواج  برای حفظ کیان اسلام و دستاورد های انقلاب اسلامی به عضویت رسمی سپاه در آمد.  چندین بار به  جبهه های حق علیه باطل اعزام شد. در یکی از مأ موریت هایش از لشگر 25کربلا  به همراه  تعدادی  از همرزمانش  راهي نيروي دريايي لشكر 5 نصرخراسان شد.وی درآن یگان تعليمات مربوط به آموزش هدايت قايق را آموخت و در آنجا رشادت های زیادی از خود نشان داد. شهید درویشی سرانجام در تاریخ 24/9/63 در منطقه عملیاتی جزایر مجنون هنگام گشت زنی با قایق درکمین دشمن قرار گرفت و   به درجه رفیع شهادت نائل شد. پیکر پاکش پس از تشیع در شیرگاه در زادگاهش در  جوار آستان مقدس  سيد علي كيا سلطان روستای امام کلامنطقه لفور   به خاك سپرده شد  .

فرازی از وصیت نامه شهید :

پدر و مادر عزیزم امید وارم شما با نثار خون من به انقلاب ، خود را در قبال انقلاب بیشتر مسئول بدانید وبیشتر در صحبتهای امام دقت کنید و به او ایمان داشته باشید و تا آخرین قطره خون دست از امام بر ندارید و او را همیشه یاری کنید . ای امت حزب الله از شما  می خواهم اجازه ندهید که ضد انقلابیون و کسانی که به ولایت فقیه اعتقاد ندارند در تشیع جنازه ام شرکت کنند و نگذارید آنان به انقلاب ضربه بزنند .    

(روحش شاد وراهش پر رهرو باد)

 دیدگاه شما در مورد : نگذارید ضد انقلاب به انقلاب ضربه بزنند

نگذارید ضد انقلاب به انقلاب ضربه بزنند

  • پربازدیدترین ها