جمعه 31 فروردین 1397 01:54:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1926

تاریخ انتشار : 11/10/1392 - 21:33

اختصاصی/ انتقاد شدید علیپور از مشاورین استاندار:

برخی از مشاورین دارند استاندار را بازی می دهند

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار با انتقاد شدید از مشاوران استاندار گفت:اگر می گوییم استاندار ضعیف است به خاطر انتصاب برخی از مشاوران است که دارند او را بازی می دهند.

برخی از مشاورین دارند استاندار را بازی می دهند

به گزارش سوادکوه آنلاین کمال علیپور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استاندار وظیفه دارد به نمایندگان پاسخ دهد نه نمایندگان به استاندار، اظهار داشت: این اولین پاسخ ماست به استاندار که یادش باشد، یک سری افراد معلوم الحال را که نه تنها مشکل سیاسی و اقتصادی دارند بلکه  در دادگاه هم پرونده دارند را به عنوان مشاور دور و برش جمع نکند که به نماینده بگویند شما باید پاسخگو باشید.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار با اشاره به سخنان استاندار در روز اول انتصابش که گفته بود «تا یک ماه دیگر برنامه هایم را به نمایندگان می گویم» بیان کرد: در حالیکه الان بیش از 4 ماه از انتصاب استاندار می گذرد هنوز برنامه هایش را مشخص نکرده است، حتی یک بار ایشان را دعوت کردیم مجلس و در آنجا  از او خواستیم تا برنامه هایش را بازگو کند آنجا هم گفت من هنوز برنامه هایم را مشخص نکرده ام .

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با ذکر اینکه ما از استاندار تنها دو چیز خواستیم تصریح کرد: استاندار باید کارهای مثبت قبلی را ادامه دهد و ضمن اینکه برنامه هایش را به ما می گوید باید کارهایی را که تا کنون انجام داده را نیز به ما گزارش دهد تا ما آنها را به گوش مردم برسانیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس خاطر نشان کرد: استاندار اشتباه قلمداد نکند، ما با کسی جنگ نداریم بلکه این وظیفۀ ماست تا اشتباهاتش را به او تذکر دهیم.

رئیس کمیته راه و ترابری مجلس انتصاب برخی از مشاورین را بزرگترین اشتباه استاندار دانست و تأکید کرد: مشاور استاندار می گوید نماینده باید بیاید به ما پاسخ دهد یعنی به این هم توجه نمی کند که استاندار باید پاسخگو باشد نه به من بلکه به وزیر کشور و وزیر کشور باید بیاید و به ما پاسخ دهد.

وی اعلام کرد: من قظعا سوال هایی که از استاندار پرسیدم را از وزیر کشورهم می پرسم، آن وقت استاندار زیر سوال می رود ووظیفه دارد بیاید در صحن علنی مجلس و برنامه هایش را تشریح کند.

علیپور ابراز داشت: اگر می گوییم استاندار ضعیف است به خاطر انتصاب برخی از مشاوران است که دارند او را بازی می دهند.

 برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر پنج شنبه 12 دی 1392 - 10:45
    سوادکوه20(مجید امیری سوادکوهی)

    احسنت بر اقای عیپور افتخار میکنم به شما

    0 0
دیدگاه شما در مورد : برخی از مشاورین دارند استاندار را بازی می دهند

برخی از مشاورین دارند استاندار را بازی می دهند

  • پربازدیدترین ها