چهار شنبه 27 دی 1396 23:33:06

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1914

تاریخ انتشار : 10/10/1392 - 23:34

اختصاصی/ سرهنگ درزی در یادواره شهدای سوادکوه و سوادکوه شمالی بیان کرد

بصیرت، استکبار ستیزی و ولایت مداری سه عامل برتری ملت ایران از امت عصر رسوالله

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سوادکوه در سومین یادواره شهدای شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی ضمن خیر مقدم گویی به حضار بصیرت، استکبار ستیزی و ولایت مداری مردم ایران را عامل برتری آنها نسیت به امت عصر رسول الله دانست.

بصیرت، استکبار ستیزی و ولایت مداری سه عامل برتری ملت ایران از امت عصر رسوالله

به گزارش سوادکوه آنلاین سرهنگ یارعلی درزی در سومین یادواره شهدای شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی ضمن خیرمقدم گویی به همه حضار علی الخصوص خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران نسبت به جنگ خاموش دشمنان هشدار داد و گفت: هنوز هم بوی باروت می آید اما این بار نه از توپ و مسلسل بلکه دشمن آنچنان زیرکانه وارد شده که از هر پستویی بیم خیانت می رود.

وی بصیرت، استکبار ستیزی و ولایت مداری مردم ایران را عامل برتری آنها نسیت به امت عصر رسول الله دانست و اظهار کرد: استقامت هشت ساله در برابر کشورهای ملحد، رشادت های ملت ایران در فتنۀ پیچیده 78، حماسه بی همتا در نابودی فتنه سال 88 و حماسه آفرینی در 9 دی از جمله مواردی است که نشان دهنده برتری این ملت به امت عصر رسوالله است.

درزی با بیان اینکه تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهداء یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار است، تصریح کرد: شهداء با تأسی از اعمال و رفتار امام حسین (ع) درس فداکاری، وفاداری ، از خود گذشتگی، شجاعت، شهامت و صداقت آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رسانیدند و در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام  جان فشانی نمودند و حماسه ای جاوید آفریدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سوادکوه  تجلیل از رشادت و مردانگی های شهیدان را راه عشق، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مایه ی بقای انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: به برکت شهدای انقلاب، امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی بر قلل رفیع و منیع افتخار ایستاده است.دیدگاه شما در مورد : بصیرت، استکبار ستیزی و ولایت مداری سه عامل برتری ملت ایران از امت عصر رسوالله

بصیرت، استکبار ستیزی و ولایت مداری سه عامل برتری ملت ایران از امت عصر رسوالله