دوشنبه 28 اسفند 1396 10:19:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1903

تاریخ انتشار : 10/10/1392 - 11:30

اختصاصی/ امام جمعه شیرگاه:

مردم باید همیشه در صحنه حضور داشته باشند

امام جمعه شیرگاه در خصوص حماسه 9 دی با بیان اینکه انتقاد با فتنه گری علیه نظام فرق دارد گفت: مردم باید همیشه در صحنه حضور داشته باشند.

مردم باید همیشه در صحنه حضور داشته باشند

حجت الاسلام مهدوی در گفتگو با خبرنگارسوادکوه آنلاین روز نه دی را روز بصیرت و روز میثاق با ولایت و امامت معرفی کرد و گفت: نه تنها شیعه و مسلمین بلکه مستضعفین جهان در طول تاریخ از بی توجهی به امامت و ولایت ضربه ها دیدند.

وی اظهار داشت: دشمنان اسلام احساس کردند می توانند با ایجاد فتنه و درگیری با نظام در مقابل این نظام بایستندو امامت و ولایت را دوباره منکوب و خانه نشین کنند.

مهدوی حضور مداوم در صحنه را مهم ترین درس مردم از تاریخ ائمه اطهار(ع) دانست و خاطر نشان کرد: مردم باید همیشه در صحنه حضور داشته باشند.

امام جمعه شیرگاه با اشاره به واقعه عاشورا و بیان اینکه در کربلا انسان های اهل شعور اندک بودند، اعلام کرد: به فرموده امام(ره) جمهوری اسلامی ما جاوید است برای اینکه مردم ما مردم بصیر و آگاهی هستند که هرگز امامت و ولایت را رها نخواند کرد.

وی با بیان اینکه باید در مسلمانی کسانی که علیه نظام و انقلاب می ایستند شک کرد، تصریح کرد: ما نمی گوییم کسی اعتراض نکند، حرف نزند، انتقاد نکند، اما انتقاد با مقابله فرق می کند، انتقاد با فتنه گری که به میدان بیاید و علیه نظام بایستد و علیه اصل ولایت فقیه شعار دهد فرق دارد.

مهدوی ولایت فقیه را حاصل خون ائمه اطهار و گریه های شیعیان در طول تاریخ دانست و تأکید کرد: اعمال فتنه گران با شیعه گری سازگار نیست.

امام جمعه شیرگاه در پایان دعا کرد: امیدواریم این نظام تا انقلاب مهدی(عج) محفوظ بماند و دشمنانش خوار و ذلیل شوند.
Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin