یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 01:59:59

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1894

تاریخ انتشار : 09/10/1392 - 14:37

اختصاصی/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

دشمنان از اهرم نه دی مردم ایران می ترسند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در تجمع 9 دی مردم شیرگاه این روز را روز شکوفایی بصیرت مردم ایران دانست و اعلام کرد: دشمنان از اهرم نه دی مردم ایران می ترسند.

دشمنان از اهرم نه دی مردم ایران می ترسند

به گزارش سوادکوه آنلاین حجت الاسلام ابراهیمی صبح امروز در گردهمایی نهم دی شهر شیرگاه ضمن تمجید از روحیۀ پیکاری و عزت مندی مردم سوادکوه به تشریح واژه بصیرت پرداخت.

وی بصیرت را واژه ای قرآنی دانست که وقتی مقام معظم رهبری آن را استفاده کردند، مردم در کف خیابان ها آن را به صورت عملیاتی در آوردند.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: حماسه 9 دی، سالهای جنگ و همچنین هوشیاری مردم در قضیه مذاکرات ژنو نشان دهنده این است که مردم هر لحظه آماده استفاده از بصیرتند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به واقعه عاشورا و مصائبی که بر اهل بیت(ع) گذشت تصریح کرد: موضع گیری خدایی امام حسین(ع) در مصائبی که در روز عاشورا بر ایشان وارد آمد بیانگر اوج بصیرت در امام حسین(ع) است.

او با بیان اینکه بصیرت موجب می شود انسان در زندگی جزء خدا خواهی چیز دیگری نبیند، تأکید کرد: واقعه عاشورا سرنوشت کسی است که اهل بصیرت است.

ابراهیمی همچنین به بیان ویژگی های اهل بصیرت پرداخت و گفت: کسی که بصیر شد روحیه استکبار ستیزی دارد؛ نه به کسی ظلم می کند و نه به زیر ظلم کسی می رود، بصیر ثبات قدم پیدا می کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به سرنوشت شوم برخی از اصحاب پیغمبر که از مسیر درست خارج شدند و ره فتنه پیمودند بیان کرد : بدا به حال کسانی که برای نظام زحمت کشیده باشند ولی در آخر کار ره فتنه بپیمایند.

او با اشاره به سرسپردگی اعراب به غرب، حکومت ایران را تنها حکومت واقعی اسلامی درجهان دانست و ابراز داشت: دشمنان از اهرم 9 دی مردم ایران می ترسند.دیدگاه شما در مورد : دشمنان از اهرم نه دی مردم ایران می ترسند

دشمنان از اهرم نه دی مردم ایران می ترسند

  • پربازدیدترین ها