جمعه 01 تیر 1397 02:24:05

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1893

تاریخ انتشار : 08/10/1392 - 19:26

اختصاصی/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه:

هیچ گاه نباید فتنه سال 88 از ذهن مردم خارج شود

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه هیچ گاه نباید فتنه سال 88 از ذهن مردم خارج شود اعلام کرد: 170 اتاق فکر در آمریکا، 18 سفارتخانه و 8 گروه در دبی، هندوستان و کشورهای دیگر اتفاقات ایران را رسد می کردند و پشتیبان جریان فتنه بودند.

هیچ گاه نباید فتنه سال 88 از ذهن مردم خارج شود

سوادکوه- حجت الاسلام ذاکری خطیر در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با بیان اینکه در مورد حماسه 9 دی باید عملکرد و کارکرد سران فتنه مورد بررسی قرار گیرد اظهار داشت: کسانی که فته را ایجاد کردند بستر را برای حضور مردم در حماسه 9 دی آماده کردند.

وی فتنه 88 را نقشه دشمن برای به چالش کشیدن نظام دانست و ابراز داشت: حتی خود سران فتنه هم این را قبول نداشتند که در انتخابات تقلبی صورت گرفته است لکن دست دشمن در کار بود.

ذاکری خطیر با اظهارات مک کین نامزد جمهوری خواهان در انتخابات سال 2008 آمریکا را که در سال 84 گفته بود« ما به زودی با جنبش سبز انقلاب اسلامی را منهدم خواهیم کرد» سندی برای دست داشتن آمریکا در فتنه 88 دانست.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه با اشاره به هدف دشمن در خدشه دار کردن حضور 40 میلیونی مردم در انتخابات 88 گفت: 170 اتاق فکر در آمریکا، 18 سفارتخانه و 8 گروه در دبی، هندوستان و کشورهای دیگر اتفاقات ایران را رسد می کردند و پشتیبان جریان فتنه بودند.

او با یادآوری آتش زدن مساجد و قرآن ها و همچنین ضرب و شتم و شهادت بسیجیان و حمله به پایگاه های بسیج و پادگان های سپاه در سال 88 تأکید کرد: فتنه گران به خصوص بعد از انتخابات جرم های زادی را مرتکب شدند.

ذاکری افزود: فتنه گران در روز عاشورا با آتش زدن پرچم امام حسین(ع) دل امام زمام(عج) و مردم شریف ایران را به درد آوردند اما این کار مورد تقبیح و نقد سران فتنه قرار نگرفت و این در حالیست که در جریان آن روز دهها بهائی، سلطنت طلب و جاسوسان انگلیس دستگیر شدند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه خاطر نشان کرد: مردم با دیدن جرم هایی که توسط فتنه گران انجام شد در 9 دی 88 به صورت خودجوش به صحنه آمدند و با نفی این جریان پاسخ سران فتنه را دادند.

ذاکری خطیر با اعلام اینکه ما هیچ گاه توهین را نمی پذیریم اما می پذیریم که باید مسائل سال 88 تبیین شود تصریح کرد: بعضی می خواهند این شبه را ایجاد کنند که مناظره آقای احمدی نژاد و موسوی سبب فتنه شد اما این کذب محض است چرا که بنیاد سروس از 4 سال پیش این قضیه را کلید زده بود و با سران فتنه در ارتباط بود.

وی اضافه کرد: در حالیکه سران فتنه بارها با متهم کردن دولت رسمی نظام به رمالی و دروغگویی در جامعه تنش ایجاد می کردند، این توجیه پذیر نیست که بگویند یک حرف کوچک در یک مناظره باعث ایجاد فتنه شده است و آن را دستاویز خود قرار دهند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه با اشاره به سرگذشت طلحه و زبیر که لجاجت باعث شد با اینکه خدمات زیادی در راه اسلام انجام دادند از مسیر درست منحرف شوند و امروز مورد سرزنش هستند بیان کرد: بعضی می گویند سران فتنه خدماتی انجام داده اند ما هم این خدمات را قبول داریم اما می گوئیم اگر اشتباه کرده اند بیایند توبه کنند.

ذاکری خطیر اذعان داشت: توبه سران فتنه علاوه بر اینکه دامن نظام را از تهمت هایی که زده شده تطهیر می کند، موجب می شود تا هزاران نفر از انحراف درآیند.

وی در پایان تأکید کرد: هیچ گاه نباید فتنه سال 88 از ذهن مردم خارج شود.دیدگاه شما در مورد : هیچ گاه نباید فتنه سال 88 از ذهن مردم خارج شود

هیچ گاه نباید فتنه سال 88 از ذهن مردم خارج شود

  • پربازدیدترین ها