دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 00:53:41

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1892

تاریخ انتشار : 08/10/1392 - 23:10

اختصاصی/ سوادکوه گزارش می دهد:

بازدید مدیرکل امور روستایی و شوراهای مازندران از روستای سوخته سرا

مدیرکل امور روستایی و شوراهای مازندران در بازدید از روستای سوخته سرا 30000 میلیون ریال کمک نقدی به این روستا پرداخت کرد.

بازدید مدیرکل امور روستایی و شوراهای مازندران از روستای سوخته سرا

به گزارش سوادکوه آنلاین بعد از ظهر دیروز رضا آزاده کناری با حضور در روستای سوخته سرای منطقه کسلیان زیراب در جلسه ای مشترک با بخشدار زیراب و دهیار و اعضای  شوراء و اهالی سوخته سرا به بررسی مشکلات این روستا پرداخت.

وی برای جدول بندی کنار خیابان 30 میلیون ریال اعتبار نقدی به دهیاری روستا پرداخت کرد چرا که نداشتن جدول بندی کنار خیابان برای هدایت آبرفتها سبب شده همواره اهالی روستا در هنگام بارندگی با مشکل  عبور و مورور مواجه شوند.

همچنین مدیرکل امور روستایی و شوراهای مازندران برای حل مشکل جاده این روستا قول داد اگر ارگانها و نهادهای دیگر زیرسازی جاده را انجام دهند، تمام مقدار مورد نیاز قیر برای آسفالت جاده روستایی سوخته سرا به طول 5 کیلومتر را تأمین کند.

گفتنی است روستای سوخته سرا در حاشیه جنگل معروف خیپوست قرار دارد، وجود امام زاده صالح(ع) در این روستا موجب شده هر ساله حجم زیادی از زائرین به این روستا سرازیر شود.

خوب است مسئولین شهرستانی تا وعده این مدیر کل عزیز فراموش نشده برای زیر سازی جاده این روستا اقدام کنند.دیدگاه شما در مورد : بازدید مدیرکل امور روستایی و شوراهای مازندران از روستای سوخته سرا

بازدید مدیرکل امور روستایی و شوراهای مازندران از روستای سوخته سرا

  • پربازدیدترین ها