جمعه 01 تیر 1397 02:35:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1871

تاریخ انتشار : 07/10/1392 - 19:05

اختصاصی/ نماینده مردم قائم، شهر سوادکوه و جویبار:

مردم کوتاه نمی آیند سران فتنه باید از رهبری و مردم عذر خواهی کنند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس 9 دی را سومین انقلاب مردم در نظام جمهوری اسلامی دانست و تأکید کرد: مردم کوتاه نمی آیند سران فتنه باید از رهبری و مردم عذر خواهی کنند .

مردم کوتاه نمی آیند سران فتنه باید از رهبری و مردم عذر خواهی کنند

کمال علیپور در مصاحبه با خبرنگار سوادکوه آنلاین فتنه 88 را اتفاقی نامیمون و ناگوار برای کشور خواند و  تصریح کرد: در آن سال بعضی از افراد تحت تاثیر خواهش های نفسانی خودشان و همچنین فشارهای بیگانه موجب بروز اعتراضات غیر قانونی در کشور شدند.

وی با بیان اینکه فتنه 88 از خارج مدیریت می شد اذعان داشت : آنها می خواستند مانند انقلاب های مخملی رنگارنگی که در دنیا اتفاق می افتاد حکومت را به دست گیرند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس خاطر نشان کرد: دشمنان از کسانی که می خواستند مدیریت و یا به نوعی حکومت را به دست گیرند و همچنین با استفاده از  اختلافاتی که مدیران کشور در آن زمان داشتند استفاده کردند و انتخابات پرشور سال 88 را به کام مردم تلخ کردند.

نماینده مردم قائم شهر ، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ گفت: در حالی که حضور 40 میلیون نفری مردم در انتخابات بعد از گذشت سی سال از انقلاب می توانست یک پشتوانۀ عظیم و پتانسیل خوبی برای نظام باشد متأسفانه سران فتنه با جهت گیری های هم سو با غرب و استکبار و با اعتراضات غیرقانونی و برپایی تظاهرات خیابانی، آمریکا و غرب را خوشحال و مردم را ناراحت کردند.

رئیس کمیته راه و ترابری مجلس حضور مردم در صحنه را رمز موفقیت و استراتژی شکست ناپذیر نظام در برابر دشمنان دانست و اظهار کرد: وحدت و یکپارچگی مردم تحت لوای اسلامیت خصوصا ولایت باعث شد با روشنگری و نصیحت مقام معظم رهبری در فتنه  88 مردم مطلع شوند و با آگاهی و بصیرت با دشمنان مقابله کنند.

علیپور 9 دی را عامل ظهور دوباره فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت در جامعه بیان کرد و اذعان داشت: در جایی که همه فکر می کردند این فرهنگ دارد رو به خاموشی می رود مردم در 9 دی نیز به مانند دوران دفاع مقدس با روحیه ای جهادی در مقابل تمام دنیا استادند.

وی افزود: 9 دی در واقع نماد بیداری و بصیرت مردم و حمایت آنها از جایگاه وسیع ولایت و اسلامیت است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی باعث شد حرکت عظیم مردمی در نهم دیماه از کج روی ها، کج اندیشی ها و کج اخلاقی های کسانی که فتنه را به وجود آوردند و بعد ها به سران فتنه معروف شدند جلوگیری کند.

نماینده مردم قائم شهر ، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ با بیان اینکه علاوه بر یک مقاومت جانانه 8 ساله ما سه انقلاب در جمهوری اسلامی داشتیم توضیح داد: اولین انقلاب ما در 22 بهمن با پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورد، دانشجویان در 13 آبان با تسخیر لانه جاسوسی دومین انقلاب را رقم زدند و روشنگری و بصیرت مردم درنهم دیماه 88 سومین انقلاب ما را رقم زد.

رئیس کمیته راه و ترابری مجلس با اشاره به سخنان رهبری در مورد 9 دی، این روز را نشان دهندۀ پایبندی مردم به ارزش ها، اسلام و نظام دانست و اعلام کرد: قطعا 9 دی ها در ایران اسلامی ما بصیر و روشن و چراغ راه هدایت است.

عضو کمیسیون عمران مجلس به تمام کسانی که به وعده و وعیدهای آمریکا و جهان غرب خوشبین هستند هشدار داد: این افراد متوجه باشند، قطعا مردمی که از تمام هستی خود برای نظام و ولایت گذشتند در مقابل هوای نفسانی و وعده های رنگارنگ آن ها می ایستند و اجازه نمی دهند این قبیل افراد در مسند اداری حکومت اسلامی قرار گیرند.

علیپور اضافه کرد: نظام به واسطۀ رأفت اسلامی سران فتنه را تنبیه کمی کرده است اما آنها باید حواسشان باشد که این مردم هوشیارند و هرجاکه نیاز باشد نظام با قدرت ورود پیدا می کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به سخنان اخیر بعضی از سران فتنه مبنی بر اینکه «ما از حق خودمان گذشتیم» این سخنان را بی شرمانه و پر رویی خواند و  ابراز داشت: در حالیکه نظام و خانواده های شهدای فتنه 88 باید بگویند به خاطر نظام از حق خود گذشتیم، کسانی که این فتنه را ایجاد کردند این حرف ها را می زنند، پر رویی هم حدی دارد.

نماینده مردم قائم شهر ، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ خطاب به سران فتنه گفت: صبر مردم ما هم حدی دارد، توجه داشته باشند که مردم هیچ وقت جریانات فتنه از یادشان نمی رود و فراموش نمی کنند که چه سختی ها و چه هزینه های سنگینی بر نظام وارد شد، مردم کوتاه نمی آیند.

او ادامه داد: اگر کسانی که در فتنه دست داشتند هر روز و هر ساعت و هر ثانیه که در جریان فتنه بودند از درگاه خدا طلب مغفرت کنند باز هم کم است، سران فتنه باید از رهبری و مردم  عذرخواهی کنند.

علیپور بیان کرد: هنوز چیزی تغییر نکرده و هیچ اتفاقی نیافتاده که این ها اینگونه زبان باز کردند و در مقابل مردم و نظام ایستاده اند.

رئیس کمیته راه و ترابری مجلس اعلام کرد فتنه گران حواسشان جمع باشد، چشمان بیدار نیروهای حافظ نظام و همچنین عیون مردم عزیز ما همواره آنها را رسد می کند و برای هرگونه کج روی و بد اخلاقی و کج اندیشی در مقابل نظام که از آنها سر بزند در مقابلشان می ایستند.دیدگاه شما در مورد : مردم کوتاه نمی آیند سران فتنه باید از رهبری و مردم عذر خواهی کنند

مردم کوتاه نمی آیند سران فتنه باید از رهبری و مردم عذر خواهی کنند

  • پربازدیدترین ها