جمعه 24 آذر 1396 00:33:50

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 18578

تاریخ انتشار : 24/11/1393 - 19:20

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه در واکنش به حادثه «چپل هیل» مطرح کرد

حاکمیت بربریت و توحش بر غرب /سکوت رسانه ها در قبال جنایت «چپل هیل» ناشی از امپراطوری رسانه ای صهیونیسم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه در واکنش به حادثه «چپل هیل» اظهار داشت: سکوت رسانه ها در قبال جنایت «چپل هیل» ناشی از امپراطوری رسانه ای صهیونیسم است.

حاکمیت بربریت و توحش بر غرب /سکوت رسانه ها در قبال جنایت «چپل هیل» ناشی از امپراطوری رسانه ای صهیونیسم

حجت الاسلام غلامحسین ذاکری خطیر امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین ضمن محکومیت قتل 3 دانشجوی مسلمان در آمریکا اظهار داشت: برخی گروههای فعال در آمریکا مسیحیان صهیونیست هستند  و معتقدند مسلمانان باید در جهان نابود شوند.

وی ضمن انتقاد از روش کشورهای غربی در برابر دیگر ملت ها ادامه داد: روش کشورهای غربی و آمریکا در برابر دیگر ملت ها روش برده داری، استعمارگری و استثماری است، با مرور تاریخ شاهدیم  پس از کشف قاره آمریکا توسط اروپایی ها، بسیاری از سرخپوستان و بومیان قاره آمریکا توسط آنان قتل عام شدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه تصریح کرد: امروزه آنها شاهد رشد و گسترش چشم گیر دین اسلام در کشورهای اروپایی و آمریکا هستند و با تمام هجمه رسانه ای و سرمایه گذاری در متوقف کردن این رشد موفق نبوده اند، به طور مثال در آمریکا دین اسلام بعد از مسیحت در رتبه دوم قرار دارد.

ذاکری خطیر ادامه داد: آنها این را نمی توانند تحمل کنند چون به جای منطق و گفت و گو، اهل زور هستند و کارهایشان را با اسلحه و کشتار پیش می برند.

وی با اشاره به قتل 3 دانشجوی مسلمان اظهار داشت: اما در مورد حادثه «چپل هیل« آنها نمی توانند در یک ساختمان حضور یک زن مسلمان محجبه را تحمل کنند و سه جوان مسلمان را به طور وحشیانه ای به شهادت می رسانند.

این مقام مسئول گفت: امروزه این نا امنی در جوامع غربی مشهود است، در آمریکا فقط مسلمانان در نا امنی به سر نمی برند بلکه در دانشگاه ها و مدارس نیز امنیت وجود ندارد، با نگاهی به وضعیت سیاهپوستان نیز شاهد این رفتار خشونت آمیز هستیم.

ذاکری خطیر تصریح کرد: بربریت و توحش بر غرب حاکم شده است و غرب در هاله ای از نا امنی قرار گرفته است که ریشه آن در بحران معنویت غرب است.

وی ضمن انتقاد از سکوت رسانه ها در قبال این جنایت اظهار داشت: از منظر دیگر سکوت رسانه های غربی است که علت آن را باید سلطه نظام استکباری بر رسانه های دیداری و عمومی غرب دانست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه افزود: رسانه های غربی تحت امپراطوری صهیونیسم از انعکاس واقعیت در غرب خودداری می کنند و بر خلاف ظواهر فریبنده که مدعی آزادی بیان وچند صدایی هستند از یک مرکز واحد کنترل و مدیریت می شوند.

ذاکری خطیر ادامه داد: تمام تبلیغاتشان برای جلوگیری از گرایش مردم به اسلام است که به لطف خدا تاکنون نتیجه عکس داده است و همه آنها به رشد روزافزون دین اسلام منجر شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تشییع با شکوه این سه شهید و تجمع های مختلف در محکومیت این حرکت تروریستی حاکی از بیداری اذهان عمومی است.

گفتنی است شامگاه روز سه‌شنبه، سه دانشجوی آمریکایی مسلمان، 23 ساله، 21 ساله و 19 ساله (زن، شوهر و خواهر) در نزدیکی دانشگاه «کارولینای شمالی» در «چپل هیل» مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و کشته شدند.

کشته‌شدگان، دو خواهر فلسطینی به نام‌های «رزان» (19 ساله) و «یسر» (21 ساله) همراه با یک پسر اهل سوریه به نام «ضیاء برکات» (23 ساله) بودند.

قاتل فردی به نام «کریگ استفن هیکس» 46 ساله است که مدام در صفحه فیس‌بوک خود مطالب ضد اسلام و مسلمانان به اشتراک می‌گذاشته است.

 تصویر قربانیان حادثه در شبکه‌های اجتماعی

تصویر قربانیان حادثه در شبکه‌های اجتماعی


دیدگاه شما در مورد : حاکمیت بربریت و توحش بر غرب /سکوت رسانه ها در قبال جنایت «چپل هیل» ناشی از امپراطوری رسانه ای صهیونیسم

حاکمیت بربریت و توحش بر غرب /سکوت رسانه ها در قبال جنایت «چپل هیل» ناشی از امپراطوری رسانه ای صهیونیسم