جمعه 31 فروردین 1397 13:31:14

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1850

تاریخ انتشار : 06/10/1392 - 23:36

ائمه جمعه سوادکوه:

حماسه 9دی با بصیرت مردم و رهبری به دست آمد

ائمه جمعه سوادکوه با اشاره به حماسه نهم دی ماه، گفت: حماسه نهم دیماه با بصیرت مردم و رهبری مقام معظم رهبری به دست آمد.

حماسه 9دی با بصیرت مردم و رهبری به دست آمد

به گزارش سوادکوه آنلاین، ائمه جمعه سوادکوه با اشاره به حماسه نهم دیماه بر بصیرت مردم و رهبری مقام معظم رهبری در ایجاد این حماسه تاکید کردند.

*نهم دی ماه روز مقابله با فتنه گرانی است که اصل امامت را نشانه گرفتند

حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیرگاه سوادکوه با اشاره به این که تقوا با اطاعت از خدا و رسول خدا و اهل بیت به دست می‌آید، گفت: پیامبر گرامی اسلام الگوی ما بوده است و صفات نیک او باید در در زندگی ما جاری باشد.

امام جمعه شیرگاه به صفات مهربانی و عبد الهی بودن پیامبر گرامی اسلام (ص) اشاره کرد و افزود: پدیده القاعده و طالبان و وهابیت نتیجه دوری از رسول خدا و قرآن است.

خطیب جمعه شیرگاه با یادآوری حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت، خاطر نشان کرد: ادامه راه خدا در نبوت و امامت و ولایت فقیه از اعتقادات شیعه است.

مهدوی تصریح کرد: نهم دی ماه روز مقابله با فتنه‌گرانی است که اصل امامت را نشانه گرفتند.

*نهم دی ماه روز میثاق ملت با امام زمان بوده است

حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل سفید سوادکوه با تاکید بر اینکه سیاه و سفید و یا عرب و عجم در نزد خدا تفاوتی ندارند، گفت: هر کسی که با تقواتر است در نزد خدا گرامی‌تر است.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با گرامیداشت اربعین، افزود: دشمنان تلاش خود برای فراموشی یاد و نام امام حسین انجام دادند ولی حضور بیش از 20 میلیون نفر در اربعین امسال بیانگر ریشه‌دار بودن قیام امام حسین است.

وی با بیان اینکه 9 دی ماه روز بصیرت و میثاق ملت با امام امت زمان بوده است، خاطر نشان کرد: کسانی که در انتخابات ریاست جمهوری دهم کشور را به اغتشاش کشاندند اگر به انتخابات اعتراض داشتند از راه قانون عمل می‌کردند و کشور را به اغتشاش نمی‌کشیدند.

* مردم ایران نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند

حجت‌الاسلام علی رضانژاد در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با تسلیت رحلت پیامبر گرامی اسلام و امام رضا (ع) و امام حسن مجتبی (ع )به بیان سبک زندگی اسلامی از نظر آنان اشاره کرد و گفت: توجه به مسیر رستگاری انسان از رهنمودهای پیامبر و ائمه معصوم به دست می‌آید.

امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اهمیت وقف در دین اسلام، افزود: وقف در دین ما دارای اهمیت زیادی است که توجه به آن برکات زیادی را برای جامعه به همراه دارد.

وی با دعوت مردم به گرامیداشت حماسه 9 دی ماه، خاطر نشان کرد: غافلان داخلی با حمایت از دشمنان خارجی طعم حضور و حماسه مردم در انتخابات را تلخ کردند ولی مردم بصیر ایران اسلامی با انگشت اشاره مقام معظم رهبری نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

رضانژاد با اشاره به و یادواره 424 امیر و شهید سوادکوه در دهم دی ماه، تصریح کرد: حضور در یادواره شهدای سوادکوه بیانگر باورمندی مردم به آرمان‌های نظام اسلامی است.

 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : حماسه 9دی با بصیرت مردم و رهبری به دست آمد

حماسه 9دی با بصیرت مردم و رهبری به دست آمد

  • پربازدیدترین ها