جمعه 04 خرداد 1397 02:06:26

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1849

تاریخ انتشار : 06/10/1392 - 23:24

اختصاصی/ با کاروان شهداء:

با استواری قدوم و خلوص راه خود را ادامه دهید

وصیت من به تمامی کسانی که در مسیر انقلاب هستند این است که با استواری قدوم و خلوص خود راه خود را ادامه دهند و مطمئن باشند که خداوند یارو یاور تمام کسانی است که در راه او قدم بر می دارند

با استواری قدوم و خلوص راه خود را ادامه دهید

به گزارش سوادکوه آنلاین، شهید رحمت الله صادقی متولد سال 1343 دریک خانواده مؤمن و متدین در روستای خلیل کلا از توابع  شهرستان سوادكوه پا به عرصه هستی نهاد . او تحصیلات خود  را در مقطع  ابتدایی درزادگاهش و مقاطع راهنمایی و متوسطه رادر شهر زیراب گذراند . از ویژگیهای اخلاقی او می توان مهربانی و عطوفت ، تواضع و فروتنی را نام برد . وی همزمان با فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل ارتش بیست میلیونی با نهاد بسیج و سپاه همکاری تنگاتنگی داشت و برای دفاع از امنیت کشور به عضویت رسمی کمیته انقلاب اسلامی در آمد تا در مقابل متخاطیان نظم جامعه با قاطعیت تمام به مبارزه برخیزد.ایشان در چندین مرحله در جبهه های حق علیه باطل حضور یافته است وسرانجام در حین مأموریت ودرگیری با سوداگران مرگ در شهرستان قائمشهر به درجه رفیع شهادت نائل گشت و پیکر پاک او توسط مردم شریف و مسلمان با شکوه خاصی تشیع و سپس درگلزار شهدای امامزاده عبدا لحق زیراب به خاک سپرده شد .

فرازي ازوصيت نامة شهيد :

جهت وارد شدن به دروازه اسلام و قرآن و عرفان گام اول ایمان قلبی عمیق و آگاهانه به اصول دین همراه با عمل صالح و رفتار و کردار و اخلاق شایسته لازم و ضروری است . ایمان و عملی که باعث دوام و بقاء دین اسلام و قرآن است .وصیت من به تمامی کسانی که در مسیر انقلاب هستند این است که با استواری قدوم و خلوص خود راه خود را ادامه دهند و مطمئن باشند که خداوند یارو یاور تمام کسانی است که در راه او قدم بر می دارند و کسانی که هنوز نتوانستند این توفیق الهی را داشته باشند این است که به خود آمده و راه پشیمانی را هر چه زودتر مسدودنمایند .   

                         (روحش شاد وراحش پر رهروباد)دیدگاه شما در مورد : با استواری قدوم و خلوص راه خود را ادامه دهید

با استواری قدوم و خلوص راه خود را ادامه دهید

  • پربازدیدترین ها