یکشنبه 03 تیر 1397 18:58:58

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1838

تاریخ انتشار : 06/10/1392 - 18:12

اختصاصی/ فرماندار سوادکوه شمالی:

نه دی شکوه این ملت است/ بر سر ولایت با کسی شوخی نداریم

فرماندار سوادکوه شمالی نه دی را سرآمد دفاع 8 ماهه مردم از حریم ولایت خواند واظهار داشت: نه دی کار ما، سربلندی ما و شکوه این ملت است.

نه دی شکوه این ملت است/ بر سر ولایت با کسی شوخی نداریم

 به گزارش سوادکوه آنلاین کمال رستمعلی نهم دیماه را یک حماسه بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی تعریف کرد و گفت: 9 دی به مانند ستاره پر شکوهی در آسمان انقلاب اسلامی می درخشد.

وی نهم دی ماه را سرآمد دفاع 8 ماهه مردم از انقلاب در برابر فتنه دانست و خاطر نشان کرد: همان طور که فرزندان، برادران و خواهران ما 8 سال در کنار هم در مقابل دشمن از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کردند در 8 ماهۀ فتنه 88 نیز باز بسیجیان و مردم به میدان آمدند و از حریم ولایت دفاع کردند.

رستمعلی ولایت را به گوهری گران بهاء و دست نیافتنی تعبیر کرد و افزود: ولایت چیزی نیست که ما بر سر آن با بزرگترین گنج های عالم  معامله کنیم .

فرماندار سوادکوه شمالی  با اشاره به سختی هایی که در طول تاریخ بر شیعیان وارد شده تصریح کرد: ولایت از درون تاریخ پر التهاب شیعه و نسل به نسل از دل آتش به ما رسیده است، برای ولایت خون دل ها خورده شد و از همه مهم تر وجود نازنین زهراء(س) فدای ولایت شد برای همین ما بر سر ولایت شوخی نداریم.

رئیس شورای تأمین شهرستان با بیان اینکه ولایت با گوشت، پوست، جان و روح ما عجین است اعلام کرد: ما با ولایت زنده ایم، می میریم و محشور می شویم، ولایت بی مثال است و کسی هم سنگ و تراز او نیست.

رئیس شورای اداری شهرستان با اشاره به سخنان رئیس جمهور روسیه بعد از دیدار با رهبری که گفته بود« من مسیح را دیدم»  ضمن ابراز تأسف از ندانستن ارزش مقام معظم رهبری اذعان داشت: ما برای مسیح خود با کسی تعارف و پرده پوشی نداریم، ایشان عزیز ماست.

رستمعلی در پایان با تأکید بر اینکه 9 دی کار ما، سربلندی ما و شکوه این ملت است بیان کرد: ان شاء الله بار دیگر دولتمردان عزیز در کنار مردم و بسیجیان حضور پر شوری در این حماسه به هم می رسانند.دیدگاه شما در مورد : نه دی شکوه این ملت است/ بر سر ولایت با کسی شوخی نداریم

نه دی شکوه این ملت است/ بر سر ولایت با کسی شوخی نداریم

  • پربازدیدترین ها