پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 00:16:21

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1836

تاریخ انتشار : 05/10/1392 - 19:53

اختصاصی/ کمال علیپور خبر داد:

بازدید شبانه معاون وزیر از سوادکوه

عضو کمیسیون عمران مجلس از بازدیده شبانه به همراه معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی از سوادکوه و سوادکوه شمالی خبر داد.

بازدید شبانه معاون وزیر از سوادکوه

کمال علیپور در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اعلام کرد: هم اکنون به همراه مهندس میرشفیعی در حال بازدید از جاده های روستایی در حوزه های انتخابی سوادکوه و سوادکوه شمالی است.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ هدف از انجام این بازدید شبانه را بررسی مشکلات جاده های روستایی سوادکوه و سوادکوه شمالی بیان کرد و اذعان داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی از 34 سال پیش تا کنون به مناطق محروم مخصوصا سوادکوه شمالی خدمات بسیاری را ارائه داده است اما علی رقم همه این زحمات، راه های روستایی سوادکوه و سوادکوه شمالی هنوز در وضعیت مناسبی قرار ندارد.

وی خاطر نشان کرد: این بازدید معاون وزیر را  از نزدیک با مشکلات این منطقه آشنا می کند، امیدواریم این بازدید بتواند اختصاص بودجه ای ویژه برای  راههای روستایی این منطقه را در پی داشته باشد.

گفتنی است اکثر روستاهای این دو شهرستان در منطقه کوهستانی قرار دارند و همین امر سبب شده تا دسترسی به این روستاها به سختی انجام شود.

راه های روستایی این منطقه وضعیت مناسبی ندارد و این عاملی شده تا نتوان به راحتی به این مناطق خدمات رسانی کرد.دیدگاه شما در مورد : بازدید شبانه معاون وزیر از سوادکوه

بازدید شبانه معاون وزیر از سوادکوه

  • پربازدیدترین ها