دوشنبه 04 تیر 1397 10:20:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 18352

تاریخ انتشار : 21/11/1393 - 23:19

سی و ششمین فجر-18/رئیس کانون مداحان سوادکوه:

انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی را احیا نمود

رئیس کانون مداحان سوادکوه اظهار داشت: انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی را احیا نمود.

انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی را احیا نمود

مهدی رضایی امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: اسلام ناب محمدی که در قرون گذشته بر اثر حرکت های استعماری بیگانگان و سستی مسلمین به انحراف رفته و از صحنه زندگی جوامع اسلامی حذف شده بود با پدیده انقلاب اسلامی ایران که تحول بزرگی برای اسلام  و زندگی بر اساس آن بود، به مسیر خود بازگشت.

وی با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) در خصوص انقلاب اسلامی گفت: حضرت امام خمینی(ره) در این باره فرمودند:«اسلام داشت فراموش می شد، اسلام را داشتند منهدم می کردند. قرآن را داشتند زیرچکمه ها از بین می بردند قیام شما جوانان ایران[قیام شما ملت ایران] که قیامی الهی بود قرآن را زنده کرد، اسلام را زنده کرد و حیات تازه بخشید».

رئیس کانون مداحان ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها اسلام ناب محمدی احیا شد بلکه اندیشه های جهانی آن نفوذ یافت و در حال گسترش است، شیعه که تا قبل از انقلاب اسلامی در منطقه و جهان مطرح نبود امروز آوازه آن سراسر جهان را گرفته است.

وی افزود: اسلام ناب محمدی که همان تفکر شیعه می باشد با انقلاب اسلامی احیا و در سراسرجهان در حال گسترش است.

رضایی در پایان تصریح کرد: به لطف خداوند متعال مداحان شهرستان سوادکوه همچون قطره ای از دریا پهناور ملت ایران و دوشا دوش آحاد مردم در یوم الله 22 بهمن با  حضور پرشور خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان مستکبر خواهند زد.دیدگاه شما در مورد : انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی را احیا نمود

انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی را احیا نمود

  • پربازدیدترین ها