یکشنبه 26 آذر 1396 15:23:54

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 18351

تاریخ انتشار : 21/11/1393 - 21:57

سی و ششمین فجر-17/فرمانده سپاه سوادکوه:

دهه مبارک فجر طلوع خورشید استقلال، آزادی، عزت و سربلندی ملت ایران است

فرمانده سپاه سوادکوه اظهار داشت: دهه مبارک فجر طلوع خورشید استقلال، آزادی، عزت و سربلندی ملت ایران است.

دهه مبارک فجر طلوع خورشید استقلال، آزادی، عزت و سربلندی ملت ایران است

مهرداد بابایی امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: دهه مبارک فجر طلوع خورشید استقلال ،آزادی،عزت،سربلندی ملت ایران و پایان دوران خفقان و استبداد رژیم ستم شاهی است.

وی ادامه داد: دهه مبارک فجر فرصتی دوباره و بسیار مغتنم برای بازخوانی خاطرات دوران مبارزات انقلابی به رهبری امام بزرگوار است.

فرمانده سپاه سوادکوه افزود: باید اهداف، دستاوردها و پیشرفتهای انقلاب را در عرصه های گوناگون برای ملت ایران بویژه جوانان و نوجوانان و نسل چهارم و پنجم بازگو  کنیم.

بابایی تصریح کرد: علیرغم اینکه نظام سلطه در راس آن شیطان بزرگ آمریکا سعی در سیاه نمایی و وارونه نشان دادن چهره انقلاب نزد ملت ایران و افکار عمومی جهانی دارد اما واقعیت چیز دیگری است و با توجه به موانع و کارشکنی های غرب و تحمیل تحریم های شدید، یک سویه و به عبارتی فلج کننده دشمنان  قسم خورده توانسته ایم به دستاوردهای عظیمی دست پیدا کنیم که در نوع خود کم نظیر است.

وی خاطر نشان کرد: از جمله آنها دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور، نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم سالاری دینی، روحیه خود اتکایی و اعتماد به نفس و اینکه می توانیم، پیشرفت های بزرگی در زمینه های علمی، سیاسی، فرهنگی، معنوی، عمومی، کشاورزی، صنعتی، نظامی، زیر ساختها شهری را می توان نام برد که هر کدام شرح مفصلی دارد.

فرمانده سپاه سوادکوه گفت: همه این پیشرفت ها با اتکال به خداوند متعال و با پشتکار، ایمان و مجاهدت مردان و زنان سخت کوش این دیار بدست آمد.

بابایی با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) در خصوص دشمنی دشمنان اظهار داشت: امام خمینی (ره) فرمودند این  اعجاز بزرگ قرن و این پیروزی بی نظیر و این جمهوری اسلامی محتاج به حراست و نگهبانی است لذا دشمنان هیچگاه  از پای نمی نشیند و دست از دشمنی و خیانت خود بر نمی دارند و راه مقابله با آن تقویت ایمان ، اراده و بصیرت انقلابی و پیروی محض از ولایت فقیه و حضور در صحنه است.

وی در پایان با اشاره به راهپیمیای 22 بهمن تاکید کرد: امام خامنه ای فرمودند:« انقلاب اسلامی ما با اتکا به قدرت مردم آسیب ناپذیر است» و ملت ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن این قدرت را به جهانیان نشان خواهند داد.دیدگاه شما در مورد : دهه مبارک فجر طلوع خورشید استقلال، آزادی، عزت و سربلندی ملت ایران است

دهه مبارک فجر طلوع خورشید استقلال، آزادی، عزت و سربلندی ملت ایران است