چهار شنبه 27 دی 1396 00:45:23

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 18343

تاریخ انتشار : 21/11/1393 - 21:59

در پیام مشترک نماینده ولی‌فقیه و استاندار مازندران بیان شد

مردمان دیار علویان، امسال پرشورتر در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا می‎کنند

به مناسبت فرا رسیدن سی‌ و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، پیام مشترکی از سوی نماینده ولی‌فقیه و استاندار مازندران صادر شد.

مردمان دیار علویان، امسال پرشورتر در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا می‎کنند

سوادکوه- در آستانه 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن، پیام مشترکی از سوی آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی‌فقیه در استان و ربیع فلاح‌جلودار استاندار مازندران منتشر شد.

متن این پیام به شرح ذیل است: ایام‌الله دهه مبارکه فجر و یوم‌الله 22 بهمن، یادآور مقطع پرشکوه به بار نشستن امیدها و آرزوها، فجر رهایی مردم ظلم‌ستیز و حق‌طلب ایران اسلامی در سایه رهبری داهیانه حضرت امام خمینی (ره) و بهار پرشکوفه انقلاب اسلامی است.

ایران اسلامی با وجود دشمنی‌ها و توطئه‌های نظام سلطه، با گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب در سایه ایمان، بصیرت، اتحاد اسلامی، وفاق و همدلی همچنان راه پرافتخار خود را به سمت آینده‌ای درخشان استمرار می‌بخشد و دشمنان هرگز قادر نخواهند بود جلوی پیشرفت و عزت ایران اسلامی را در صحنه‌های گوناگون بگیرند.

خدا را شاکریم که در سی ‌و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موفقیت‌های خیره‌کننده در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، علمی، فرهنگی و صنعتی، انقلاب اسلامی را به قله‌های اقتدار و عزت و سربلندی رسانده است.

اینک که با یاری پروردگار سبحان، همراهی و حضور آگاهانه مردم مومن و انقلابی و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و اهتمام دولت تدبیر و امید، نظام مقدس جمهوری اسلامی روزهای بالندگی و اقتدار خود را سپری می‌کند؛ بر همه ما لازم است تا یاد و خاطره شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی به ویژه شهدای مظلومی که در غربت بیدادگاه‌های ستم‌شاهی در راستای اعتلا و عظمت ایران، جان عزیز خود را در طبق اخلاص نهادند و به درجه رفیع شهادت نائل شدند، گرامی بداریم و با تمام توان و امکانات برای حفظ و صیانت از این دستاوردهای ارزشمند بکوشیم.

بی‌تردید حضور شکوهمند مردم استان مازندران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، پیام انقلاب اسلامی را که تبعیت از رهبری، ادامه راه امام راحل و شهدای گران‌قدر و پافشاری بر آرمان‌ها و ارزش‌های والای اسلام و انقلاب است به گوش دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خواهد رساند.

سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را امسال باشکوه‌تر و پرشورتر از همیشه برگزار خواهیم کرد تا بار دیگر فریاد دشمن‌شکن مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه مازندران را به گوش عالم برسانیم.

اینجانبان با تبریک و تهنیت طلیعه سی‌ و‌ هفتمین بهار آزادی یقین داریم مردم ولایت‌مدار این خطه پاک همچون همه عرصه‌های انقلاب و همگام با امت غیور ایران اسلامی و به شکرانه نعمت الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضوری پرشور و گسترده در راهپیمایی سراسری یوم‌الله بیست‌ و دوم بهمن خواهند داشت.


منبع : روابط عمومی استانداری مازندران
دیدگاه شما در مورد : مردمان دیار علویان، امسال پرشورتر در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا می‎کنند

مردمان دیار علویان، امسال پرشورتر در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا می‎کنند