دوشنبه 04 تیر 1397 03:18:04

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 18341

تاریخ انتشار : 21/11/1393 - 20:54

سی و ششمین فجر-16/یادداشت

دهه فجر مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران

سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یادآور فداکاری، ایثار و رشادت آحاد مردم خصوصاً جوانان این مرز و بوم اعم از طلبه، دانش آموز و دانشجو می باشد.

 دهه فجر مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران

سوادکوه آنلاین- سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یادآور فداکاری، ایثار و رشادت آحاد مردم خصوصاً جوانان این مرز و بوم اعم از طلبه، دانش آموز و دانشجو می باشد ظلم و ستم حکومت های شاهنشاهی قدرت خلاقیت، ابتکار و اراده واقعی را از مردم گرفته و عموماً سرسپرده حکومت های استعمارگر شرق و غرب بودند که این برای ملت بزرگ ایرن قابل تحمل نبود.

هر از چند گاهی این آتش زیر خاکستر شعله ور می شد اما حکومت ها و ایادی مستکبر با چنگ و دندان، آتش برآمده از جان ملت را با نیرنگ های شیطانی خاموش می نمودند. اما این بار مردی از سلاله محمدی (ص) قیام نمود و مردم فوج فوج به صف انقلابیون پیوسته و بارها حکومت شاهنشاهی محمدرضا را تا مرز شکست به پیش بردند، اما کشتار و شکنجه های وحشیانه ی نظام شاهنشاهی مانع پیروزی ملت انقلابی ایران شد.

اما سرانجام در 12 بهمن سال 1357 انوارمقدس الهی بر مردم تابیدن گرفت و آن رادمرد بزرگ تاریخ بزرگ انقلاب اسلامی بعد از پانزده سال تبعید به آغوش گرم ملت ایران بازگشت و با انفاس قدسیه خود حکومت جمهوری اسلامی را پایه گزاری کرد که امروز شاهد صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط جهان و خصوصاً منطقه خاور میانه هستیم و بزودی این دستاورد بزرگ ملت ایران با هدایت امام گونه خلف صالح حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری به سرمنزل اصلی خود، که همان اتصال و پیوستگی به ظهور حضرت حجت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا رسانده و چشمان مستضعفین روی زمین به جمال قطب عالم امکان منور خواهد گشت.              

ان شاء الله

مسلم خالقی- رئیس دانشگاه پیام نور پل سفیددیدگاه شما در مورد : دهه فجر مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران

 دهه فجر مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران

  • پربازدیدترین ها