یکشنبه 26 آذر 1396 13:34:38

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 18340

تاریخ انتشار : 21/11/1393 - 20:38

سی و ششمین فجر-15/رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سوادکوه:

برگزاری باشکوه راهپیمایی 22بهمن امسال با توجه به بحث اسلام‌ستیزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سوادکوه اظهار داشت:برگزاری باشکوه راهپیمایی 22بهمن امسال با توجه به بحث اسلام‌ستیزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

برگزاری باشکوه راهپیمایی 22بهمن امسال با توجه به بحث اسلام‌ستیزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

مصطفی فضلی قادیکلایی امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: با توجه به حرکت‌های تکفیری‌ها و داعشی‌ها و مطرح‌کردن بحث اسلام‌ستیزی در سراسر جهان، دهه فجر انقلاب در سال جاری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی ادامه داد:مقاوت و پایداری ملت با بصیرت ایران طی 35 سال گذشته، سبب شده علی‌رغم دشمنی‌های استکبار جهانی در تحریم، مردم خداجوی ایران، امسال جلوه مقاومت الهی را به نمایش گذارند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سوادکوه با اعلام این‌که ایران پرچم‏دار بیداری اسلامی در جهان است، ابراز کرد: ایران اسلامی به عنوان تأثیرگذارترین و مهم‏‌ترین پرچم‏دار بیداری اسلامی در سطح منطقه و جهان شناخته شده است.

فضلی در ادامه با بیان این‌که دهه فجر انقلاب اسلامی از رویدادهای مهم تاریخی در جهان محسوب می‌شود که در سایه اقدامات ارزشمند و سازنده معمار کبیر انقلاب شکل گرفت، گفت: بزرگداشت سی و ششمین فجر انقلاب و راهپیمایی 22بهمن باید متمایز از سال‌های گذشته برگزار شود.

دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سوادکوه با اشاره به اهميت دهه فجر بيان داشت: دهه فجر فرصتي است تا همه ما بتوانيم بار ديگر با آرمان هاي امام و رهبري تجديد پيمان كنيم و برگزاري مراسم هاي مختلف با كيفيت مناسب مي تواند در تبيين اهداف انقلاب اسلامي موثر باشد.

وی در پایان برنامه های فرهنگی مختلفی مثل تزیین و فضا سازی كتابخانه، استفاده از تصاویر شهدای انقلابی شهرستان جهت زینت بخشیدن به كتابخانه ها، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا با حضور كتابداران در گلزار شهدا ، برگزاری مسابقه آنلاین از كتب مرتبط با موضوع انقلاب اسلامی از طریق شبكه كتابخوانان حرفه ای، برگزاری مسابقه نقاشی، نقاشی روی پارچه، روزنامه دیواری، روایتگری انقلاب در زنگ كتابخوانی و انشای مدارس، حضور کتابداران و اعضا فعال کتابخانه های عمومی در نمایشگاه کتاب استان، بازنمایی منابع منابع موجود و تازه های كتاب با موضوع انقلاب اسلامی از طریق برگزاری نمایشگاه كتاب در کتابخانه های عمومی و مدارس شهرستان، جلسات قصه گویی از كتب مرتبط با موضوع انقلاب اسلامی و زندگینامه حضرت امام (ره) برای كودكان و برگزاری مسابقات مکتوب و .... را ازجمله فعالیت های اداره کتابخانه های عمومی در دهه فجر امسال برشمرد.دیدگاه شما در مورد : برگزاری باشکوه راهپیمایی 22بهمن امسال با توجه به بحث اسلام‌ستیزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

برگزاری باشکوه راهپیمایی 22بهمن امسال با توجه به بحث اسلام‌ستیزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است