سه شنبه 29 خرداد 1397 15:02:22

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
چاپ

کد خبر : 17962

تاریخ انتشار : 16/11/1393 - 15:31

شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان :

مخالفت اسلام آمریکایی با ظلم ستیزی

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: اگر ظلم ستیزی را از اسلام بگیریم اسلام باقی مانده اسلام انحرافی به نام اسلام آمریکایی شکل می‌گیرد که حضرت امام خمینی(ره) در اواخر عمر خود آن را مطرح کردند.

مخالفت اسلام آمریکایی با ظلم ستیزی

سوادکوه- حسین شریعتمداری ‌در چهارمین شب جشن بزرگ انقلاب در مسجد چهار مردان قم طی سخنانی اظهار داشت: داستان پر ماجرای انقلاب از جایی آغاز شد که اسلام ناب محمدی توسط حضرت امام خمینی(ره)برکرسی حکومت نشست و اگر همچون گذشته در قفسه‌های کتابخانه‌ها می‌ماند، اتفاقات بعدی نیز رخ نمی‌داد.

ویژگی خاص اسلام نابی که امام خمینی(ره) مطرح کردند مخالفتش با ظلم و روش مستکبران عالم بود.

وی با بیان اینکه ظلم ستیزی ویژگی ذاتی اسلام است، افزود: اگر ظلم ستیزی را از اسلام بگیریم اسلام باقی مانده اسلام انحرافی به نام اسلام آمریکایی شکل می‌گیرد که حضرت امام خمینی(ره) در اواخر عمر خود آن را مطرح کردند.

شریعتمداری تصریح کرد: درگیری انقلاب اسلامی با آمریکا درگیری ماهوی و ذاتی است ‌چراکه وجود انقلاب اسلامی موجودیت نظام سلطه را تهدید می‌کند و در عین حال نظام سلطه با موجودیت انقلاب اسلامی مشکل دارد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه استکبارستیزی جزو ذات نظام اسلامی است، گفت: آنهایی که ایده کنارآمدن با نظام سلطه را در سر دارند، در واقع ایده دست کشیدن از اسلام ناب را اجرا می‌کنند.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: وقتی هنوز نظام استکبار از خوی سلطه طلبی خود دست نکشیده است، کنارآمدن انقلاب اسلامی با آمریکا به معنای دست کشیدن از اسلام ناب است.

وی بیان کرد: دشمن سعی دارد فضای کشور را به گونه‌ای ترسیم کند که خودش می‌خواهد نه به صورتی که واقعا وجود دارد، دشمن در این روش نظر خودش را به عنوان نظر اکثریت کشور ‌معرفی کند.
شریعتمداری با بیان اینکه روش‌های دشمن همچون گذشته ساده نیست، تاکیدکرد: دشمن برای رسیدن برای اهداف خود از روش‌های پیچیده بسیاری استفاده می‌کند.


منبع : فرهنگ نیوز
دیدگاه شما در مورد : مخالفت اسلام آمریکایی با ظلم ستیزی

مخالفت اسلام آمریکایی با ظلم ستیزی

  • پربازدیدترین ها