جمعه 31 فروردین 1397 13:19:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1794

تاریخ انتشار : 03/10/1392 - 22:33

اختصاصی/ امام جمعه شیرگاه:

مسئولین به شهرستان محروم سوادکوه شمالی عنایت ویژه داشته باشند

امام جمعه شیرگاه در مراسم استقرار سه اداره جدید سوادکوه شمالی با بیان ویژگی های یک مسئول شایسته گفت: مسئولین به شهرستان محروم سوادکوه شمالی عنایت ویژه داشته باشند

 مسئولین به شهرستان محروم سوادکوه شمالی عنایت ویژه داشته باشند

به گزارش سوادکوه آنلاین حجت الاسلام مهدوی در مراسم معرفی سرپرستان سه ادارۀ پست، کتابخانه و برق شهرستان سوادکوه شمالی مردم را اربابان مسئولین خطاب کرد که مسئولین باید به مانند رعایا به آنها خدمت کنند.

وی با بیان اینکه خوش خلقی پیامبر عامل اصلی موفقیت پیامبر در ابلاغ رسالت بود اظهار داشت: مسئولین باید با روی خوش و با تکریم با مردم برخورد کنند.

مهدوی دستگیری از مردم و آگاهی بخشی به آنها را از ویژگی های ائمه (ع) برشمرد و اذعان داشت: مسئولین باید به مانند امامان، مردم را به سمت راه درست پیش ببرند و با بصیرت از وقوع بدی ها در جامعه جلوگیری کنند.

امام جمعه شیرگاه استقرار ادارات در سوادکوه شمالی و مستقل شدن آنها از سوادکوه را لازمه شهرستان شدن دانست و تاکید کرد: مسئولینی که هنوز ادارات مستقل را در سوادکوه شمالی مستقر نکردند دوندگی داشته باشند تا این مهم زودتر انجام شود.

مهدوی درخواست کرد: مسئولین برای پیشرفت سوادکوه شمالی دست به دست هم دهند و به این شهرستان محروم عنایت ویژه داشته باشند.دیدگاه شما در مورد : مسئولین به شهرستان محروم سوادکوه شمالی عنایت ویژه داشته باشند

 مسئولین به شهرستان محروم سوادکوه شمالی عنایت ویژه داشته باشند

  • پربازدیدترین ها