پنج شنبه 28 دی 1396 17:23:01

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1765

تاریخ انتشار : 02/10/1392 - 13:58

اختصاصی/ فرمانده سپاه سوادکوه:

باید از واقعه عاشورا عبرت گرفت/ حضور پر شور بسیجیان در یادواره لازم و ضروری است

فرمانده سپاه سوادکوه در مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (س) ضمن اشاره به نقش حضرت زینب(س) در واقعه عاشورا گفت: ما باید از این واقعه بزرگ عبرت بگیریم.

باید از واقعه عاشورا عبرت گرفت/ حضور پر شور بسیجیان در یادواره لازم و ضروری است

به گزارش خبرنگار سوادکوه آنلاین، سرهنگ یارعلی درزی در مراسم خطبه خوانی حضرت زینب(س) ضمن عرض خیر مقدم خدمت همه حضار با ذکر نکاتی از پیامدهای عاشورا اظهار داشت: ما باید از این واقعه بزرگ عبرت بگیریم.

وی واقعه عاشورا را رخدادی شگرف در عالم هستی خواند و تصریح کرد: در حالی که بیش از قرنها از این حماسه بزرگ می گذرد اما یاد و آموزه های عاشورا هنوز پا برجاست.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه سوادکوه به توصیف نقش حضرت زینب(س) در واقعه بزرگ عاشورا پرداخت و بیان کرد: زینب کبری(س) سمبل صبر و ایثار است همه ما باید در زندگی از حضرت زینب تأسی بجوییم.

حضور پر شور بسیجیان در یادواره لازم و ضروری است

سرهنگ درزی در بخش دیگری از سخنانش برگزاری سومین یادواره شهداء سرداران و امیران و 424شهید شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی در روز دهم دیماه را اتفاقی بزرگ در این دو شهرستان خواند و تأکید کرد: حضور سبز همه ی بسیجیان در این مهمانی بزرگ لازم و ضروری است.

گفتنی است مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (س) بعداز ظهر دیروز در باشگاه شهیدان رضایی شهر پل سفید توسط بسیج جامعه زنان شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی با میزبانی حوزه حضرت زینب(س) پل سفید برگزار شد.

در این مراسم گروه تعزیه روستای اتو با هدف نشان دادن نقش حضرت زینب (س) در شام و نقش حجاب در جامعه، تعزیه مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (س) را اجراء کردند.

نویسنده : رقیه براری

دیدگاه شما در مورد : باید از واقعه عاشورا عبرت گرفت/ حضور پر شور بسیجیان در یادواره لازم و ضروری است

باید از واقعه عاشورا عبرت گرفت/ حضور پر شور بسیجیان در یادواره لازم و ضروری است