سه شنبه 23 مرداد 1397 16:04:43

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 175

تاریخ انتشار : 02/07/1392 - 00:03

رئیس کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس سوادکوه گفت:

همکاری بیش از 30 نهاد در مراسمات هفته دفاع مقدس

رئیس کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس سوادکوه اعلام کرد:بیش از 30 اداره و نهاد و مراکز فرهنگی و هنری و قرآنی با کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس همکاری خواهند کرد .

همکاری بیش از 30 نهاد در مراسمات هفته دفاع مقدس

سوادکوه- میثم قربانی ظهر امروز در جلسه کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه با اشاره به برکات و دستاوردهای دفاع مقدس، گفت: فعالیت‌های فرهنگی و دینی اگر مردمی باشد و ادارات و نهادهای دولتی وظیفه نظارت و هدایت را انجام دهند شاهد افزایش کمی و کیفی برنامه‌ها را شاهد خواهیم بود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه با تاکید بر اینکه فضای شهرستان در ایام هفته دفاع مقدس باید فضایی متناسب با شان و منزلت دلاوری‌های رزمندگان ما باشد، افزود: سنگر بندی در ورودی ادارات و نهادها، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری و قرآنی و برگزاری نمایشگاه در هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه بیش از 30 اداره و نهاد و مراکز فرهنگی و هنری و قرآنی با کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس همکاری خواهند کرد، خاطرنشان کرد: اعزام کاروان سلامت به روستاها، حضور یادگاران دفاع مقدس در مصلی‌های نماز جمعه، نشست‌های روشنگری و تبیین ارزش‌های دفاع مقدس در این شهرستان اجرایی خواهد شد.

رئیس کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس سوادکوه، افزود: گزارش مصور برنامه‌های ادارات و نهادهای مختلف شهرستان سوادکوه عضو کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت دفاع مقدس به صورت مصور به دبیرخانه این ستاد تحویل خواهد شد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : همکاری بیش از 30 نهاد در مراسمات هفته دفاع مقدس

همکاری بیش از 30 نهاد در مراسمات هفته دفاع مقدس