دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 14:10:10

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1741

تاریخ انتشار : 02/10/1392 - 07:06

اختصاصی/ هشدار فرمانده انتظامی مازندران به اوباش در یادواره شهدا:

هر کس در مازندران چاقو کشی کند دو ساعت بعد دستگیر می شود

فرمانده انتظامی استان مازندران در یادواره شهدای منطقه قادیکلای زیراب گفت: امروز هر کس در مازندران چاقو کشی کند دو ساعت بعد دستگیر می شود.

هر کس در مازندران چاقو کشی کند دو ساعت بعد دستگیر می شود

به گزارش سوادکوه آنلاین، یازدهمین یادواره 17 شهید منطقه قادیکلای زیراب در حسینیه روستای عباس کتی با حضور فرمانده انتظامی استان مازندران برگزار شد.

سردار مسعود جعفری نسب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهداء از زحمات مجریان و دست اندرکاران برگزاری یادواره شهدا تشکر کرد و اظهار داشت: مجریان این گونه مراسمات کاری زینب گونه انجام می دهند و با برگزاری یادواره های شهداء پیام رسان شهداء به مردم و جوانان هستند.

وی یادواره های شهداء را پناهگاهی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: شهدای ما پاک ترین جوانان این مرز و بوم بودند، شهداء می توانند امروز بهترین الگو برای زندگی جوانان ما باشند.

فرمانده انتظامی مازندران در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدامات امنیتی و انتظامی انجام شده در چند ماه اخیر تصریح کرد: در مازندران اقدامات قاطع ای برای مبارزه با اراذل و اوباش انجام شد.

سردار جعفری نسب به اوباش هشداری جدی داد و اعلام کرد: امروز ادعا می کنیم که هرکس در مازندران چاقو کشی کند دو ساعت بعد دستگیر می شود.دیدگاه شما در مورد : هر کس در مازندران چاقو کشی کند دو ساعت بعد دستگیر می شود

هر کس در مازندران چاقو کشی کند دو ساعت بعد دستگیر می شود

  • پربازدیدترین ها