دوشنبه 28 خرداد 1397 19:51:42

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 17397

تاریخ انتشار : 11/11/1393 - 20:17

رئیس جمعیت هلال احمرسوادکوه خبر داد

نجات کوهنوردان آسیب دیده در ارتفاعات سوادکوه+تصاویر

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه از نجات کوهنوردان آسیب دیده در ارتفاعات سوادکوه خبر داد.

نجات کوهنوردان آسیب دیده در ارتفاعات سوادکوه+تصاویر

جهانگیر آذری امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به  عملیات امداد و نجات کوهنوردان آسیب دیده در ارتفاعات سوادکوه اظهار داشت:  ساعت 14 روز پنج شنبه وقوع بهمن موجب سقوط سه نفر کوهنورد از شهرستان های قائمشهر و ساری در قله خِرو نَرو در منطقه کوهستانی سنگده  شد.

وی ادامه داد: به محض کسب خبر از وقوع حادثه یک تیم امداد کوهستان متشکل از 8 نفر با یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی کمک دار از جمعیت هلال احمر سوادکوه به منطقه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمرسوادکوه تصریح کرد: تیم امداد کوهستان سوادکوه عملیات جستجو را آغاز نمود و جهت تقویت تیم حاضر در منطقه با درخواست تیم پشتیبانی از جمعیت هلال احمر استان، یک تیم 4 نفره با خودروی کمک دار از قائمشهر به محل اعزام شدند.

این مقام مسئول گفت: پس از چندین ساعت جستجو و تلاش طاقت فرسا به لحاظ کوهستانی بودن منطقه و پوشش برف به ارتفاع یک متر و همزمان بارش برف  هر 3 نفر را  که از ناحیه پا دچار شکستگی و  از ناحیه سر و صورت زخمی شده بودند، یافتند.

آذری افزود: پس از انجام خدمات اولیه امدادی با استفاده از تجهیزات کوهستان و بسکت هر سه کوهنورد توسط آمبولانس جمعیت و اورژانس 115 به بیمارستان شهدای زیراب اعزام شدند .دیدگاه شما در مورد : نجات کوهنوردان آسیب دیده در ارتفاعات سوادکوه+تصاویر

نجات کوهنوردان آسیب دیده در ارتفاعات سوادکوه+تصاویر

  • پربازدیدترین ها