شنبه 25 آذر 1396 12:49:14

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1738

تاریخ انتشار : 01/10/1392 - 13:32

اختصاصی/ کمال علیپور در گفتگو با سوادکوه آنلاین:

دولت در مورد مسائل کشورشفاف سازی کند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در خصوص واکنش رانندگان تاکسی چند استان به اظهارات سریع القلم تأکید کرد: شفاف سازی دولت و اطلاع رسانی درست آنها در مورد مسائل کشور، تنها راه پیشگیری از وقوع چنین مواردی است.

دولت در مورد مسائل کشورشفاف سازی کند

کمال علیپور در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین در واکنش به اظهارات توهین آمیز مشاور رئیس جمهور نسبت به رانندگان تاکسی اظهار داشت: همۀ اقشار مردم قابل احترام هستند، دولت باید به همۀ افکار عمومی همه پاسخگو باشد.

وی با ذکر اینکه ضریب هوشی مردم ما بسیار بالاست و به این خاطر مردم در همۀ موضوعات ورود پیدا می کنند تصریح کرد: این حق مردم است که در جریان موضوعات اجتماعی و اتفاقاتی که در کشور می افتد باشند، مردم ایران دارای هوش هستند پس می توانند نظر دهند.

علیپور با اشاره به انتخاب مدیران در ایران توسط رای مردم خاطر نشان کرد: مردم ایران در همۀ ابعاد تاثیر گذارند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در خصوص واکنش رانندگان تاکسی چند استان به اظهارات سریع القلم تأکید کرد: خود دولت باید پیشگیری کند تا در میان اقشار جامعه این موارد پیش نیاید.

نماینده مردم قائم شهر سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار، سیمرغ شفاف سازی دولت و اطلاع رسانی درست را تنها راه پیشگیری از وقوع چنین مواردی دانست و بیان کرد: در حالی که تمام دنیا از مکالمه تلفنی ظریف با جان کری مطلع هستند ولی ظریف می گوید مسئله محرمانه است، این ها موضوعاتی است که اگر به راحتی و با شفافیت اطلاع رسانی کنند این موارد اتفاق نمی افتد.

عضو کمیسیون عمران مجلس همچنین در بخش دیگری از سخنانش در مورد سنگ اندازی های آمریکا در توافقات هسته ای ابراز داشت: در طول 34 سال انقلاب ما آمریکا را در کارها صادق ندیدیم، الآن هم می گوئیم صادق نیست به همین خاطر باید خیلی زیرکانه عمل کرد.

رئیس کمیته راه و شهرسازی مجلس با تشبیه میز مذاکره به میدان جنگ گفت: طرف های ما در مذاکرات کسانی هستند که سال های سال اقدامات ناجوانمردانهای علیه ما انجام دادند، آنها بیشتر منافع خودشان را می بینند تا دیگر کشور ها را، این یک جنگ است و تیم مذاکره کننده ما باید با زیرکی ورود پیدا کند.

علیپور مشکل غرب با مدل حکومتی جمهوری اسلامی و دین و فرهنگ ما را مهم ترین عامل این سنگ اندازی ها عنوان کرد و افزود: در حالیکه در این مرحله از مذاکرات ما شفافیت کار را نشان دادیم و حتی به تیم بازرسی آژانس بین المللی انرژی هسته ای اجازه دادیم به راحتی بیایند و بازدید داشته باشند اما بازهم بهانه آوردند، این ها همه نشان دهنده این است که آنها با ایران اسلامی مشکل دارند و باقی چیز ها فقط بهانه است.

نماینده مردم قائم شهر سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار، سیمرغ با اشاره به رهنمود های رهبری خاطر نشان کرد: حال که دشمنان با این رویه پیش می روند باید به منابع داخلی خودمان بیشتر توجه کنیم و خودمان را از داخل قوی کنیم، چرا که همین الآن هم آنها به ما نیاز دارند.

وی نهادینه شدن  ایثار و مقاومت در جامعه را تنها راه نجات کشور از این مهلکه دانست و اضافه کرد: باید مثل سال های جنگ و به مانند این 34 سالی که از عمر نظام می گذرد مقاومت کرد.دیدگاه شما در مورد : دولت در مورد مسائل کشورشفاف سازی کند

دولت در مورد مسائل کشورشفاف سازی کند