چهار شنبه 30 خرداد 1397 20:02:23

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1705

تاریخ انتشار : 30/09/1392 - 13:37

با حضور مدیران کل استانی انجام می شود:

استقرار 4 اداره جدید در سوادکوه شمالی

فرماندار سوادکوه شمالی با بیان اینکه استقرار ادارات مطالبه ی به حق و جدی مردم شریف شهرستان از استقرار 4 اداره جدید در هفته جاری در شهرستان خبر داد.

استقرار 4 اداره جدید در سوادکوه شمالی

به گزارش سوادکوه آنلاین، کمال رستمعلی از استقرار کامل ادارات توزیع برق ، پست ، کتابخانه عمومی و بنیاد شهید و امور ایثارگران در این شهرستان خبر داد و گفت : این ادارات طی هفته جاری رسماً خدمت رسانی به مردم را آغاز خواهند کرد.

وی با بیان اینکه مابقی ادارات نیز در حال راه اندازی هستند افزود : مکاتبات مستمری جهت تسریع در راه اندازی سایر ادارات در این شهرستان تازه تاسیس بعمل آمده که انشاالله در آینده ای نزدیک شاهد استقرار این ادارات نیز خواهیم بود.

فرماندار سوادکوه شمالی تصریح کرد: استقرار ادارات  مطالبه ی به حق و جدی مردم شریف شهرستان است و انتظار می رود مدیران کل محترم با درک شرایط ویژه شهرستان تازه تاسیس و با عنایت به اهتمام جدی مردم و نخبگان سوادکوه شمالی جهت توسعه و تعالی در استقرار ادارات زیر مجموعه ی خود تسریع نمایند.

رستمعلی اظهار داشت : پیش از این چند اداره دیگر نیز در این شهرستان مستقر شده و خدمت رسانی به مردم شریف سوادکوه شمالی را آغاز کرده اند.دیدگاه شما در مورد : استقرار 4 اداره جدید در سوادکوه شمالی

استقرار 4 اداره جدید در سوادکوه شمالی

  • پربازدیدترین ها