چهار شنبه 27 دی 1396 08:52:07

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1701

تاریخ انتشار : 29/09/1392 - 23:28

اختصاصی/ نگاهی گذرا به وصیت نامه شهداء:

دمی ملکوتی با سردار شهید ابراهیم کسائیان

يك لحظه خالص درراه خدا بودن بيش از سالها لذت دنيا ارزش دارد بخصوص موقعي كه خون از بــدن انسان جاري مي شود انسان احساس مي كند كه آسوده مي شود و خدا از او راضي است.

دمی ملکوتی با سردار شهید ابراهیم کسائیان

به گزارش سوادکوه آنلاین شهيد ابراهيم كسائيان در سال 1339 در شهرپل سفيد سوادكوه دیده به جهان گشود.وي دوران تحصيلي خودرا درشهر پل سفيد گذراند و در رشته علوم اقتصادموفق به اخذ مدرک دیپلم شد. شهيد کسائیان  باعضویت پاسداردرسپاه پاسداران  مشغول به خدمت شد .  يك پسر حاصل ازدواج او است. شهيد طي چندين مرحله به جبهه اعزام شد ودلاوريهائي از خود در صحنه هاي نبرد حق عليه باطل به نمایش گذاشت. سر انجام در تاريخ 20/10/65 در منطقه عملیاتی «شلمچه» طي در گيري با دشمن بعثی در منطقه پاسگاه زید به درجه رفيع شهادت نائل شد . پيكر پاك شهيد پس ازتشیع در گلزار شهداي پل سفيد به خاك سپرده شد.

وصیت نامه شهید

با سلام به تمام شهداء اسلام و با درود به رهبر كبير انقلاب و ياران مؤمن اسلام و با سلام به تمام جنگ جويان اسلام، اسلام به خون احتياج دارد تا حياتي شود و مسلـــمين رادر برگيـرد، به خوني احتياج داردكه خودش قبول مي كند و دعوت مي كند. خدايا ما را هم از انتخاب شدگان قرار بده انشاءالله.  پدر عزيزم سلام من شرمنده شما هستم و همچنين مادر محترم چون شما مرا اينگونه تربيت كرديد كه خدا رابشناسم. پدرجان من به مدت دو ماه و7روز روزه به درگاه خداي بزرگوار بدهكار هستم چون در جبهه بودم و طبق قانون خدا قادر به گرفتن آن روزه نبودم و مقداري نماز غذا دارم چون آنقدر بي ارزش بودم كه اين سعادت دربعضي مواقع نصيبم نشد كه خالقم را سجده كنم. من بنده خوبي براي خدا نبودم و نتوانستم پاك و مؤمن باشم .وقتی در جمع ياران امام در جبهه بودم فهميدم كه ارزش آن را نداشتم كه در جمع عاشقان باشم .خدا به من محبت كرد و مرا راه جبهه و جهاد شناساند. فقط يكي از اين دو راه را داشتم آن هم دراين خاك است، يك راه براي رسيدن به معبودم داشتم اين سنگر است من باز هم به عمليات  مي روم تا ببينم دوستانم و همسنگرانم دركجا هستند و به كجا مي روند شيطان اگر بگذارد راه خدا را برويمان آنقدر لذت بخش جلوه مي دهد. يك لحظه خالص درراه خدا بودن بيش از سالها لذت دنيا ارزش دارد بخصوص موقعي كه خون از بــدن انسان جاري مي شود انسان احساس مي كند كه آسوده مي شود و خدا از او راضي است و پدرم رضايت خدا چقدر خوب است.برادرانم سلام اميدوارم مرا ببخشيد و راه خدا از ياد نبريد ودر آن كوتاهي نكنيد و جبهه را تنها نگذاريد و به چند روز دنيا  دل نبنديد و دنيا را پشت پا بگذاريد ودر دنيا سير كنيد تا خداي را ببينيد واو را بنده مخلص باشيد ،امام را دوست داشته باشيد امام را يار وفادار باشيد .و پدر و مادر را از خودتان راضي كنيد و رضايتشان را جلب كنيد. خواهرانم صبور و مؤمنه و از دوستداران اسلام باشيد. و قوانين خدا را مو به مو اجرا كنيد كه سعادتمنديد. مسلمين و جنگ جويان اسلام به ايران اكتفا نكنيد و هرجا اسلام هست وطن ماست و جهان را اسلامي كنيد زندگي آدمي را كنار بگذاريد و پشت سر امام حركت كنيد و خدا را بنده باشيد ديگر عرضي ندارم سلام مرا به امام برسانيد.

والسلام

(روحش شاد و راهش پر رهرو باد) .

 برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر پنج شنبه 04 دی 1393 - 19:15
    ابراهیمی

    خیلی خوب میباشد

    0 0
دیدگاه شما در مورد : دمی ملکوتی با سردار شهید ابراهیم کسائیان

دمی ملکوتی با سردار شهید ابراهیم کسائیان