دوشنبه 28 خرداد 1397 19:26:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 170

تاریخ انتشار : 01/07/1392 - 22:42

مجتهد زاده عنوان نمود:

تاثیر زنان در سعادت خانواده

حجت الاسلام مجتهد زاده رئیس دادسرای نظامی نیروهای مسلح استان مازندران در دیدار علما با خواهران بسیجی شهرستان سوادکوه به مناسبت هفته دفاع مقدس زنان مومن را عامل سعادت همسرانشان خواند و ابراز داشت:« زن می تواند با تربیت همسر و فرزندانش آنها را به سعادت ابدی رهنمون باشد.»

تاثیر زنان در سعادت خانواده

سوادکوه-مجتهد زاده با اشاره به تاثیر سخنان همسر زهیر در هدایت  این یار امام حسین(ع) در روز عاشورا گفت:« اگر زهیر،زهیر شد و به این مقام والا در نزد خدا و ائمه رسید عامل اصلی اش همسر او بود. سخنان زنش بود که باعث شد او به این درجات برسد.»

وی خلوص را شرط اصلی تقرب به درگاه الهی دانست و عنوان کرد:« تنها کلامی تاثیر گذار است که خالصانه باشد.»

این روحانی رزمنده با بیان این که نظارت در سیره اهل بیت (ع) نیز بود از زنان درخواست نمود:« همواره برکل خانواده نظارت داشته باشید همانگونه که ائمه(ع) بر احوال شیعیانشان نظارت داشتند. »

وی در ادامه افزود:« مواظب لقمه ای که شوهرانتان می آورند باشید تا مبادا فرزندانتان با مال حرام پرورش یابند. فرزندانتان را حتی در مدرسه تحت مراقبت و کنترل داشته باشید تا از پرورش صحیح اسلامی بهره مند گردند.»

رئیس دادسرای نظامی نیروهای مسلح استان مازندران در پایان تصریح کرد:« وجود ولی فقیه است که این حکومت را پایدار نگه داشته است، اعتقاد به ولی فقیه نباید فقط یک اعتقاد سیاسی باشد بلکه باید یک اعتقاد دینی و فقهی باشد. »

 دیدگاه شما در مورد : تاثیر زنان در سعادت خانواده

تاثیر زنان در سعادت خانواده

  • پربازدیدترین ها