سه شنبه 29 خرداد 1397 15:10:21

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 169

تاریخ انتشار : 01/07/1392 - 22:36

برای اولین بار در سوادکوه برگزار می شود:

همایش تجلیل از مادران و همسران رزمندگان 8 سال دفاع مقدس

سرهنگ درزی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان سوادکوه از برگزاری همایش بزرگ زینبیون در سوادکوه خبر داد.

همایش تجلیل از مادران و همسران رزمندگان 8 سال دفاع مقدس

سوادکوه- سرهنگ درزی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان سوادکوه ضمن اشاره به نقش والای مادران و همسران رزمندگان در حماسه آفرینی این عزیزان در سالهای دفاع مقدس اعلام کرد:« به مناسبت هفته دفاع مقدس برای اولین بار در سوادکوه همایش بزرگ زینبیون برگزار می گردد.»

سرهنگ درزی هدف از اجرای این همایش را تجلیل از مادران و همسران رزمندگان هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت:«این بزرگواران با صبر و پشتیبانی و تلاش وافر زمیته حضور رزمندگان را در میادین جنگ فراهم نمودند. ما امروز مدیون استقامت و بردباری دیروز آنها هستیم.»

این همایش روز سه شنبه در دانشگاه آزاد شیرگاه و روز چهارشنبه در امام زاده ابوطالب برگزار می شود. قرار است در این همایش از خانواده رزمندگان دو شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی تقدیر و تشکر به عمل آید.

فرمانده سپاه سوادکوه در ادامه بحث خود از برگزاری بیش از 40 مورد برنامه متنوع در سطح شهرستان خبر داد و اظهار داشت:« در هفته دفاع مقدس برنامه های متنوعی تدارک دیده ایم. برگزاری یادواره شهداء، پیاده روی بزرگ خانواده های بسیج، برگزاری مسابقات وبلاگ نویسی، برگزاری مسابقات فرهنگی و دینی بخشی از برنامه های سپاه سوادکوه در هفته دفاع مقدس است.»دیدگاه شما در مورد : همایش تجلیل از مادران و همسران رزمندگان 8 سال دفاع مقدس

همایش تجلیل از مادران و همسران رزمندگان 8 سال دفاع مقدس

  • پربازدیدترین ها