دوشنبه 28 خرداد 1397 18:15:51

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1679

تاریخ انتشار : 28/09/1392 - 01:54

اختصاصی/ نماینده مردم سوادکوه:

مدیران برای پیشرفت منطقه همکاری داشته باشند

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ تعامل و همکاری را مهم ترین کار در شهرستان دانست و خطاب به مدیران شهرستانی و استانی گفت: مدیران اجرائی شما هستید، باید برای پیشرفت کارها در منطقه همکاری داشته باشید.

مدیران برای پیشرفت منطقه همکاری داشته باشند

به گزارش سوادکوه آنلاین کمال علیپور در مراسم تودیع و معارفه فرماندار سوادکوه با تشکر از زحمات چندین ساله عزیز باقری، مردمی بودن فرماندار سابق سوادکوه را از خصوصیات بارز او دانست و از وهابی فرماندار جدید خواست تا نکات مثبت باقری را سرلوحۀ برنامۀ کاری خود قرار دهد و برای جبران عقب ماندگی ها بیشتر تلاش کند.

وی در ادامه گفت: خوب است مدیران عقب ماندگی ها، مشکلات، آرزو های منطقه و آن چیزی که باید انجام می دادند و ندادند را برای مدیران جدید می گفتند تا برنامه ای فراروی مدیران آینده باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس دهۀ چهارم انقلاب را دهۀ انقلابی کار کردن دانست و تاکید کرد: این تحریم ها می طلبد که مدیران ما با روحیه جهادی و کف میدانی کار کنند.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ پست و جایگاه مدیریتی را به دوی استقامت تشبیه کرد که در آن هر وقت دونده خسته شد باید کار را به کس دیگری بسپارد تا با انرژی و خون تازه مسیر را ادامه دهد .

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب مستضعفین است پس باید به مستضعفین خدمت کرد اظهار داشت: بعد از انقلاب کارهای بزرگی انجام شده به طور مثال منطقه لفور الآن آباد است اما این در شآن مردم نیست و باید بیشتر تلاش کرد.

علیپور تعامل و همکاری را مهم ترین کار در شهرستان دانست و خطاب به مدیران شهرستانی و استانی گفت: مدیران اجرائی شما هستید، باید برای پیشرفت کارها در منطقه همکاری داشته باشید.

رئیس کمیته راه و ترابری مجلس تصریح کرد: فرماندار کسی است که باید در شهرستان جهت دهی کند و پیگیر کارها باشد.

وی به وهابی قول کمک و همکاری داد و خاطر نشان کرد: نمایندگان سوادکوه همانگونه که با فرماندار سابق تعامل داشتند برای پیشرفت و توسعه منطقه با او نیز همکاری خواهند کرد.دیدگاه شما در مورد : مدیران برای پیشرفت منطقه همکاری داشته باشند

مدیران برای پیشرفت منطقه همکاری داشته باشند

  • پربازدیدترین ها