دوشنبه 04 تیر 1397 03:18:23

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1676

تاریخ انتشار : 27/09/1392 - 23:05

اختصاصی/ فرماندار جدید سوادکوه:

با همکاری می توان توسعه شهرستان را پیش برد

فرماندار جدید سوادکوه با اشاره به مزیت های شهرستان تاکید کرد: با همکاری می توان توسعه شهرستان را پیش برد.

با همکاری می توان توسعه شهرستان را پیش برد

به گزارش سوادکوه آنلاین رجبعلی وهابی در مراسم معارفه خود با تشکر ویژه از استاندار به خاطر اعتماد به او و تشکر از یونسی و حسن زاده از مسئولین استانی به خاطر حضور در مراسم معرفه از خانوادۀ شهداء، جانبازان و ایثارگران، مدیران، نمایندگان مجلس، اعضای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی و اصحاب رسانه تشکر کرد.

وی همچنین ضمن تشکر از زحمات عزیز باقری گفت: او عمر گران بهای خود را برای حل مشکلات سوادکوه سپری کرد، برای او آرزوی سرافرازی دارم.

فرماندار جدید سوادکوه تذکر اینکه پست و مقام هیچ وقت ثابت نیست و رفت و آمد همواره بوده است اظهار داشت: امیدوارم این رفت و آمدها عامل بهتر شدن اوضا شود.

وهابی در ادامه سخنانش مزیت های شهرستان را برشمرد و بیان کرد: برخورداری از آب و هوای مناسب کوهستانی و جاذبه های طبیعی برای جذب توریست ، وجود 100 کیلومتر راه ترانزیتی در سوادکوه، منابع غنی معدنی با کیفیت مناسب و پوشش گیاهی مناسب از مزیت هایی است که به وسیله آن می شود در مسیر پیشرفت و توسعه سوادکوه گام برداشت.

او در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با همکاری و تعامل توسعه شهرستان را پیش ببریم و به اهداف تعیین شده برسیم.

گفتنی است وهابی از صبح دیروز به طور رسمی با دریافت حکم استاندار کار خود را به عنوان یازدهمین فرماندار سوادکوه آغاز کرد.دیدگاه شما در مورد : با همکاری می توان توسعه شهرستان را پیش برد

با همکاری می توان توسعه شهرستان را پیش برد

  • پربازدیدترین ها