چهار شنبه 27 دی 1396 21:47:06

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1672

تاریخ انتشار : 27/09/1392 - 13:32

اختصاصی/ سوادکوه گزارش می دهد:

گزارشی از عملکرد 5 سالۀ فرماندار سابق سوادکوه از زبان خودش

فرماندار سابق سوادکوه در مراسم تودیع خود به تشریح عملکرد 5 ساله اش پرداخت و گفت: افتخار می کنم که توانستم به این ملت و خانوادۀ شهداء خدمت کنم.

گزارشی از عملکرد 5 سالۀ فرماندار سابق سوادکوه از زبان خودش

به گزارش سوادکوه آنلاین عزیز باقری در مراسم تودیع خود کمبود نیروی انسانی در فرمانداری را بزرگترین چالش برای اداره شهرستان خواند و اذعان داشت: یک نفر اگر رئیس جمهور باشد هم نمی تواند به تنخایی کاری انجام دهد.

وی افزود: در آغاز فعالیتم با شرایط سختی مواجه شدم، قریب 40 نفر نیروی زبده فرمانداری در این دوره بازنشست شدند و مجبور شدیم با 12 نفر کارها را پیش ببریم.

فرماندار سابق سوادکوه با بیان اینکه خوشحالم امانت بسیار سنگینی را که به من سپرده بودند را به برادری انقلابی تقدیم کردم برای وهابی فرماندار جدید سوادکوه آرزوی موفقیت کرد.

باقری دوران 5 ساله فرمانداری خود را دوران سختی خواند که در آن با مشکلات کوچک و بزرگ بسیاری روبه رو بود.

وی آغاز هدف مندی یارانه ها و نبود گاز در شهرستان را به عنوان یکی از چالش های مهم شهرستانی بیان کرد و ادامه داد: در حالی که کل استان با مشکل سوخت روبه رو بودند، موفق شدیم 35% سررسید سوخت استان را برای سوادکوه بگیریم و نگذاشتیم مشکلی از این بابت در شهرستان ایجاد شود.

باقری خاطر نشان کرد: با پیگیری های بسیار موفق شدیم در سال 90 بعد از ساری، بابل و آمل بیشترین میزان ارتقاء بودجه را در استان دریافت کنیم.

فرماندار سابق سوادکوه با اشاره به مشکل تهیه گوشت از کشتارگاه های سنتی اعلام کرد: در این دوره 5 ساله توانستیم با عملکردی صحیح تمام کشتارگاه های سنتی سوادکوه را که واقعا برای سلامتی مردم خطرناک بود تعطیل کنیم به طوری که این عمل فرمانداری سوادکوه در استان الگو شد.

او با اشاره به مصوبه سفر رهبری در سال 74 در مورد انتقال آب گلناب دره به شیرگاه، آب شرب شهرستان را بزرگترین مشکل مردم دانست و توضیح داد: با حمایت مسئولین، علماء و مردم توانستیم آب گلناب دره را علی رقم تمامی مشکلات به شیرگاه منتقل کنیم و با این عمل به شیرگاه و روستاهای بین راه آبرسانی کنیم.

باقری با بیان اینکه 4 بانده کردن محور سوادکوه جزء پروژه های ماندگار است، تصریح کرد: بخش زیادی از این پروژه افتتاح شده و در اکثر قسمت ها، محور  4 بانده شده است.

فرماندار سابق سوادکوه خدمات رسانی به روستاها را از وظایف مهم فرمانداری برخواند و با تاکید بر اینکه جاده های آسفالته سوادکوه خیلی پایین تر از میانگین کشوری بود تشریح کرد: در آسفالت کردن جاده های روستایی کار بزرگی در سوادکوه انجام شده خوشبختانه موفق شدیم در این مدت چند مسیر مهم روستایی را آسفالت کنیم.

او همچنین به مشکل کک سازی  اشاره کرد و گفت: بحث کک سازی دیگر مضحک شده بود، همکاری و کمک مسئولین و علماء موجب شد پیگیری ها به ثمر نشیند و موافقت شورای اقتصاد برای تخصیص بودجه 86 میلیون یوروویی را ظرف مدت یک ماه بگیریم.

باقری تهیه و در اختیار قرار دادن 56 هزار متر مربع زمین برای احداث کارخانه کک سازی را از دیگر اقدامات انجام شده در دورۀ فرمانداری اش اعلام کرد.

فرماندار سابق سوادکوه گازرسانی به شهر های سوادکوه را از جمله خدمات انجام شده در دوران فرمانداری خود بیان کرد و تشریح کرد: امروز گازرسانی شهر زیراب به طور کامل انجام شدهو شهر پل سفید 1300 نفر مشترک دارد، پروژۀ گازرسانی به آلاشت نیز در حال انجام است و طرح مطالعاتی همۀ روستاهای سوادکوه انجام شده است.

او با یادآوری مشکل رزمگاه سوادکوه از اعضای شورای تأمین شهرستان به خاطر برقراری امنیت در این مدت تشکر کرد و افزود: تلاش شورای تأمین شهرستان موجب شد سوادکوه در این دوره انتخابات یکی از بهترین و آرام ترین فضاهای انتخاباتی را داشته باشد، حضور 125% مردم در انتخابات ریاست جمهوری شاهدی بر این ماجرا است.

باقری در پایان با آرزوی توفیق برای دولت دکتر روحانی از روحانیت، علماء، خانوادۀ شهداء، مسئولین و مردم سوادکوه تشکر کرد و اظهار داشت: افتخار می کنم که توانستم به این ملت و خانوادۀ شهداء خدمت کنم.

گفتنی است باقری با حکم استاندار از این پس با سمت مشاور استاندار به فعالیت خود در وزارت کشور ادامه می دهد.دیدگاه شما در مورد : گزارشی از عملکرد 5 سالۀ فرماندار سابق سوادکوه از زبان خودش

گزارشی از عملکرد 5 سالۀ فرماندار سابق سوادکوه از زبان خودش