شنبه 01 اردیبهشت 1397 20:00:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 16461

تاریخ انتشار : 03/11/1393 - 18:54

نماز جمعه3 بهمن ماه 93 سوادکوه:

دست های آمریکا و اسرائیل در توهین به مقدسات مشهود است/ پیام دین اسلام برای همیشه باقی خواهد ماند

ائمه جمعه شهرهای پل سفید و زیراب در خطبه های نماز جمعه ضمن محکومیت اهانت به ساحت پیامبر اسلام به بیان مسائل روز پرداختند.

دست های آمریکا و اسرائیل در توهین به مقدسات مشهود است/ پیام دین اسلام برای همیشه باقی خواهد ماند

به گزارش سوادکوه آنلاین، ائمه جمعه شهرهای پل سفید و زیراب در خطبه های نماز جمعه به توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم واکنش نشان دادند.

نماز جمعه پل سفید:

حجت الاسلام احمد قربانی ضمن محکومیت اهانت روزنامه فرانسوی به ساحت پیامبر اظهار داشت: دست های آمریکا و اسرائیل در توهین به مقدسات مشهود است.

وی سپس با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی، خواستار توجه مسئولان به پتانسیل داخلی و درونزا بودن اقتصاد کشور و عدم اتکا به بیرون شد.

امام جمعه پل سفید در ادامه سخنان خود با اشاره به گرامیداشت دهه فجر گفت: مردم امسال باید در راهپیمایی 22 بهمن  حضور پر شوری داشته باشند.

قربانی ضمن محکوم کردن حمله هلیکوپترهای رژیم صهیونیستی و به شهادت رساندن چند تن از فرماندهان حزب الله و سردار الله دادی گفت: پاسخ مقاومت به  اسرائیل  پاسخ سختی خواهد بود.

نماز جمعه زیراب:

حجت الاسلام محمد زمان رضایی با اشاره به نقش ورزش در جلوگیری از آسیب های اجتماعی اظهار داشت: توجه به ورزش باعث جلوگیری از انحرف جوانان و گرایش آنها به اعتیاد و دیگر آسیب های اجتماعی می گردد.

وی درادامه با اشاره به حماسه 6 بهمن آمل تصریح کرد: پس از آنکه جوانان بسیجی و پاسدار در جنگلهای سوادکوه منافقین را عقب نشاندند، منافقین از جنگلهای سوادکوه به آمل فرار کردند و مردم شهید پرور آمل در مقابل آنان ایستادند و آنها را شکست دادند.

امام جمعه زیراب ضمن محکومیت توهین نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم(ص) گفت: در عصر حاضر دشمنان اسلام در ادامه دشمنی هایشان از گذشته کاریکاتوری را منتشر کردند،آنها با دین اسلام مشکل دارند.

رضایی تاکید کرد: پیام دین اسلام برای همیشه باقی خواهد ماند.

وی افزود:آن چیزی که موجب واهمه دشمنان اسلام است و باعث توهین به ساحت پیامبر اکرم (ص) شد عجز و ناتوانی آنان نسبت به منطق درست و حقایق نهفته در اسلام است.

رضایی خاطر نشان کرد: در هر برهه ای از زمان برای تخریب چهره اسلام واقعی گروهی را بوجود می آورند و داعش حاصل همین تفکر است.

وی ادامه داد: به گمان خود با توهین به پیامبر اسلام برای اسلام خواهی مردم جهان سدی ایجاد می شود، نه تنها سدی ایجاد نشد بلکه باعث آشنایی بیشتر جوانان اروپایی با دین اسلام خواهد شد.

امام جمعه زیراب در پایان اظهار داشت: حیله دشمنان به خودشان بر می گردد و به فضل خدا دشمنان اسلام راه شکست و نابودی را در پیش گرفته اند.

در پایان نمازگزارن در شهرهای پل سفید و زیراب با قرائت بیانیه و برگزاری راهپیمایی اهانت نشریه فرانسوی  به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

 

 دیدگاه شما در مورد : دست های آمریکا و اسرائیل در توهین به مقدسات مشهود است/ پیام دین اسلام برای همیشه باقی خواهد ماند

دست های آمریکا و اسرائیل در توهین به مقدسات مشهود است/ پیام دین اسلام برای همیشه باقی خواهد ماند

  • پربازدیدترین ها