چهار شنبه 30 خرداد 1397 13:38:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 16389

تاریخ انتشار : 02/11/1393 - 23:42

امام جمعه زیراب مطرح کرد

علت اهانت دشمنان به پیامبر اسلام عجز و ناتوانی آنها در مقابل دین اسلام است

امام جمعه زیراب علت توهین رسانه های غربی و گروه های تبلیغاتی آنها بر علیه اسلام و در راس آن پیامبر اسلام را عجز و ناتوانی در مقابل قوانین و تئوری های منطقی و جامعه پسند دین اسلام دانست.

علت اهانت دشمنان به پیامبر اسلام  عجز و ناتوانی آنها در مقابل دین اسلام است

حجت الاسلام محمدزمان رضایی در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: علت توهین  رسانه های غربی و گروه های تبلیغاتی آنها بر علیه اسلام و در راس آن پیامبر اسلام به دلیل عجز و ناتوانی در مقابل قوانین و تئوری های منطقی و جامعه پسند دین اسلام است.

وی ادامه داد: آنها به ظن وگمان خودشان می خواهند از طریق اهانت به پیامبر اکرم(ص) و ارائه چهره متفاوت و خشن از اسلام ناب محمدی به مقاصد خود برسند و نه تنها پیروز نمی شوند بلکه جامعه بشری به دنبال شناخت بیشتر شخصیت پیامبر اسلام خواهد رفت و مردم اقبالشان نسبت به اسلام و پیامبر اکرم(ص) بیشتر می شود.

امام جمعه زیراب با اشاره به دست های پشت پرده این تحرکات خاطر نشان کرد: این تلاش مذبوهانه سعودی ها، وهابیون، داعش ، صهیونیسم و استکبار جهانی در مقابل حرکت بیداری اسلامی است.


رضایی تصریح کرد: بیداری اسلامی اتفاق افتاده است، در اربعین امسال آن جمعیت 20 میلیونی و آن اجتماع بی نظیر تاریخ بشری ثمره بیداری اسلامی است.

وی ادامه داد: از تمام کشورها، اقوام مختلف و حتی ادیان مختلف در این اجتماع عظیم حضور داشتند.
امام جمعه زیراب در پایان تاکید کرد: دشمنان اسلام با این اقدامات کاری پیش نخواهند برد و به فضل خدا منتهی به شکست و نابودی هستند.دیدگاه شما در مورد : علت اهانت دشمنان به پیامبر اسلام عجز و ناتوانی آنها در مقابل دین اسلام است

علت اهانت دشمنان به پیامبر اسلام  عجز و ناتوانی آنها در مقابل دین اسلام است

  • پربازدیدترین ها